jak uwodzić

 • Z archiwum eks. Byłe dziewczyny, które ciągle straszą
 • Teoria wielkiego podrywu. Co nie działa na kobiety?

  Teoria wielkiego podrywu. Co nie działa na kobiety?

  Dość teorii! Ruszyłyśmy w teren zorientować się, jak podrywają mężczyźni. Przez jeden sobotni wieczór zawitałyśmy do warszawskich klubów, a potem zebrałyśmy się i porównałyśmy wrażenia. Oto nasza relacja.

  Ola Długołęcka
 • Seks w krzywym zwierciadle w '50 twarzy Greya' - kto jest za, a kto przeciw?
 • Jak one podrywają? Sztuka udanego flirtu

  Jak one podrywają? Sztuka udanego flirtu

  Sztuka uwodzenie jest stara jak świat. Intuicyjnie wiemy jak to się robi. A co myślą o uwodzeniu i flircie współcześni naukowcy i psychologowie? Zobacz co radzą, aby podnieść swoje umiejętności w dziedzinie uwodzenia.

  spiro33
 • Pies w roli swatki? Prosty sposób na znalezienie partnera

  Pies w roli swatki? Prosty sposób na znalezienie partnera

  Zaklinacz psów Cesar Millan radzi, żeby w kwestii znalezienia tego jedynego, zdać się na ukochanego czworonoga. On nie tylko ma instynkt, ale może także skutecznie ułatwić przełamanie pierwszych lodów.

  Ola Długołęcka
 • Czego nie lubią mężczyźni w łóżku?

  Czego nie lubią mężczyźni w łóżku?

  Wcale nie chodzi o to, że kobiety nie godzą się na trójkąty i seks w miejscach publicznych. Przekonaj się, co w sypialni jest niemile widziane.

  Ola Długołęcka
 • 5 najgorszych rzeczy, które możesz zrobić po zerwaniu

  5 najgorszych rzeczy, które możesz zrobić po zerwaniu

  Rozstanie z partnerem to zazwyczaj nie najciekawszy etap w życiu. Często zupełnie nie wiemy jak radzić sobie bez drugiej połówki, tęsknimy i w przypływie emocji popełniamy błędy. Zobacz czego lepiej nie robić po zerwaniu.

  spiro33
 • Miłość w czasach Facebooka - jak ją znaleźć i zatrzymać?!

  Miłość w czasach Facebooka - jak ją znaleźć i zatrzymać?!

  Co zrobić, żeby uczucie - w trybie offline i online przetrwało próbę czasu i niezgodności charakterów? Melanie Gideon, żona z dwudziestoletnim stażem i pisarka uważa, że zna odpowiedź na to pytanie. Czy rzeczywiście?

  Ola Długołęcka
 • 7 zasad randkowania w dobie internetu

  7 zasad randkowania w dobie internetu

  Wcale nie trzeba trafić na super detektywa, żeby osoba, z którą zaczynasz się spotykać, dowiedziała się o tobie więcej, niż chcesz. Randkowanie w epoce cyfrowej nie jest proste...

  Ola Długołęcka
 • Seks poza łóżkiem - kiedy podniecający?

  Seks poza łóżkiem - kiedy podniecający?

  Dla niektórych seks w innym miejscu niż łóżko jest mocnym przeżyciem, dla innych dopiero taki w samolotowej toalecie lub taksówce to szczyt erotycznych doznań. Gdzie najczęściej się kochamy?

  Ola Długołęcka
 • Czy on jest gotowy na małżeństwo?!

  Czy on jest gotowy na małżeństwo?!

  Jak powiedział komik Chris Rock, kobiety wychodzą za mąż, mężczyźni... poddają się. Po czym poznać, że on dojrzał do poddania się? Sprawdzamy!

  Ola Długołęcka
 • Czy zdradzie da się zapobiec?

  Czy zdradzie da się zapobiec?

  Zaufanie, uczciwość, wierność - wierzysz, że takie wartości rządzą w Twoim związku. Czy są sposoby na to, by zapobiec zdradzie w związku?

  ola długołęcka
 • Dlaczego kobiety umawiają się brzydalami?

  Dlaczego kobiety umawiają się brzydalami?

  Kobieta, która zwala swoją urodą z nóg i mężczyzna, któremu daleko do fizycznej atrakcyjności. Takie pary coraz częściej widać spacerujące za rękę. Dlaczego śliczności wybierają brzydali?

  ola długołęcka
 • Obalamy mity na temat mężczyzn

  Obalamy mity na temat mężczyzn

  Mężczyźni to nieczułe maszyny, myślące tylko o seksie i poligamicznych romansach z biuściastymi kobietami. Takie mamy przekonania, wpajane nam przez lata. A jak jest naprawdę? Sprawdzamy, ile prawdy w mitach.

  ola długołęcka
 • Pocałunki - co warto o nich wiedzieć!

  Pocałunki - co warto o nich wiedzieć!

  Namiętne pocałunki mają wiele zalet - ćwiczą mięśnie twarzy, przeciwdziałają próchnicy. Rekordziści całowali się ponad 30 godzin! Zanim pocałujesz - przeczytaj.

  ola długołęcka
 • Sposoby na nudę w kilkuletnim związku

  Sposoby na nudę w kilkuletnim związku

  To czy do twojego związku i sypialni wkradła się nuda, w dużej mierze zależy od ciebie i twojego partnera. Aby związek był pełen emocji warto nad tym popracować. Co można zrobić, aby nawet po latach życia razem, utrzymać wysoką temperaturę uczuć?

  spiro33
 • Jaki tworzycie związek? Rozszyfruj go!

  Jaki tworzycie związek? Rozszyfruj go!

  Jesteś pewna, że razem z ukochanym tworzycie idealne odwzorowanie dwóch połówek jabłka - związek pełen harmonii i dopełniający się. Może okazać się, że to tylko Twoja wyobraźnia, bo znajomi uważają Was za układ przypominający wiecznie walczącego psa i kota. Miłosne związki doczekały się już wielu typologii - także zabawnych. Jaki układ tworzycie Wy?

  Ola Długołęcka
 • Z erotycznego życia kobiet

  Z erotycznego życia kobiet

  Co każda z nas powinna wiedzieć o swoim ciele, erotycznych potrzebach i seksualnym spełnieniu? Czy znasz swoje ciało i pragnienia? Czy żyjesz w zgodzie ze sobą i czy rozumiesz swoją seksualność? Przypominamy o czym każda z nas powinna wiedzieć.

  spiro33
 • Seks singielek - wibratory, filmy porno czy kochanek na telefon?
 • 6 typowo kobiecych manipulacji widzianych oczami mężczyzn
Więcej o:

jak uwodzić

 • Robert Pattinson - jak uwodzi kobiety?

  W końcu uwolniłem się od romantycznego postrzegania miłości w wykonaniu Edwarda, w tym filmie występuje wiele atrakcyjnych kobiet (m.in. Uma Thurman, Christina Ricci czy Kristin Scott Thomas) i wszystkie... przewinęły się przez moje łózko - powiedział Robert. Nowa postać stawia sobie za cel romanse

 • Harry Styles uczył się, jak uwodzić z poradnika!

  Informator mirror.co.uk ujawnił, że Harry nie zawsze czuł się w towarzystwie pań jak ryba w wodzie: Możecie mi wierzyć albo nie, ale Harry nie zawsze był taki pewny siebie w towarzystwie kobiet. Kiedy więc Olly powiedział mu, że jest taka książka, od razu się nią zainteresował i przeczytał ją

 • Te znaki zodiaku to urodzeni podrywacze. Jak uwodzić według znaków zodiaku?

  Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się być w sytuacji, w której nie wiedziałaś, czy ktoś z tobą flirtuje, czy nie? Nawet jeśli wyczuwałaś, że jest pomiędzy wami napięcie, mogłaś nie być przekonana czy dobrze odczytujesz sygnały. Dobra wiadomość jest taka, że astrologia może być dla nas wskazówką w

 • Uwodzicielska moc bielizny

  czyli w każdej z nas!. Jesteśmy piękne, potrafimy uwodzić, i wielu ciężko jest się nam oprzeć. Na co dzień miłe i spokojne, w sypialni stajemy się drapieżne i żądne uwagi. Groszki wybrały kilka seksownych propozycji bieliźnianych - pokażcie nam, jak uwodzicie Waszych mężczyzn!

 • Zobaczcie muzyczną parodię "Zmierzchu"!

  wykorzystano również piosenkę Ne-Yo i Pitbulla "Give Me Everything", a ta nawiązuje do nocy poślubnej filowej pary - Edwarda i Belli! Fani nie powinni się obrazić, bo podobno sam reżyser filmu śmiał się do rozpuku! Podoba wam się? Zobacz także: Robert Pattinson - jak uwodzi kobiety? Robert Pattinson rujnuje