karmienie piersią

 • Mam dość wścibskich pytań o karmienie piersią!

  Mam dość wścibskich pytań o karmienie piersią!

  Karmisz piersią - ok, byle nie na widoku, bo to ohyda! Nie karmisz - nie jesteś pełnowartościową matką. A może zajmijcie się swoimi sprawami i przestańcie nagabywać o tak intymne kwestie?

  Nadesłane do Redakcji
 • "W Polsce czuję się na cenzurowanym" - list młodej matki

  "W Polsce czuję się na cenzurowanym" - list młodej matki

  Jedna z naszych Czytelniczek postanowiła odnieść się do listu o karmieniu piersią i dyskusji, jaki wywołał. Jej zdaniem, Polska nie jest przyjazna dzieciom i młodym matkom, a pierś odsłonięta podczas karmienia budzi większe oburzenie niż powszechny widok panów oddających mocz w miejscach publicznych.

  Nadesłane do Redakcji
 • Czy naprawdę musimy świecić cyckiem przy karmieniu dziecka?

  Nasza Czytelniczka sama była matką karmiącą i wojującą o to, by kobiety mogły swobodnie karmić swoje dzieci w miejscach publicznych. Tym bardziej jej apel, by nie robić tego ostentacyjnie ma uzasadnienie.

  Nadesłane do Redakcji
 • Terror laktacyjny to powód by strzelić focha!

  Terror laktacyjny to powód by strzelić focha!

  Karmienie piersią jest zdrowe, tanie, ekologiczne... ale nie powinno być przymusowe! Nasza Czytelniczka dzieli się swoim lękiem przed byciem matką wyrodną. Tylko cyc dla dzidzi, czy istnieje zdrowa alternatywa?

  Nadesłane do Redakcji
 • Co czuje partner, kiedy karmisz piersią?

  Co czuje partner, kiedy karmisz piersią?

  Zazdrość, poczucie odrzucenia i bycia bezużytecznym plus odrobina radości i podniecenia. To nie opis huśtawki nastrojów zakochanego nastolatka. To opis uczuć dorosłego faceta. A wszystko przez kobiece piersi i małe dziecko. A właściwie: przez małe dziecko, które zawłaszczyło kobiece piersi.

  red
 • Rosnę, bo zdrowo jem

  Rosnę, bo zdrowo jem

  Droga od karmienia niemowlęcia na żądanie do pięciu posiłków dziennie zjadanych o stałych porach może być całkiem prosta. W jej przebyciu pomaga otwartość i zdrowy rozsądek.

  Katarzyna Wilczek
Więcej o:

karmienie piersią