karmienie piersią

 • Modelka pokazała piersi i przekonuje kobiety: 'Wiszą, ale wciąż jestem atrakcyjna. Wy też!'
 • Choć pozuje topless, boi się... publicznie karmić piersią. Zdaniem ludzi słusznie, bo 'to obrzydliwe' [ZDJĘCIA]
 • Karmienie piersią jest dobre, ale nie nazywajcie go 'naturalnym'. Dlaczego?
 • Mam dość wścibskich pytań o karmienie piersią!

  Mam dość wścibskich pytań o karmienie piersią!

  Karmisz piersią - ok, byle nie na widoku, bo to ohyda! Nie karmisz - nie jesteś pełnowartościową matką. A może zajmijcie się swoimi sprawami i przestańcie nagabywać o tak intymne kwestie?

  Nadesłane do Redakcji
 • 'W Polsce czuję się na cenzurowanym' - list młodej matki

  "W Polsce czuję się na cenzurowanym" - list młodej matki

  Jedna z naszych Czytelniczek postanowiła odnieść się do listu o karmieniu piersią i dyskusji, jaki wywołał. Jej zdaniem, Polska nie jest przyjazna dzieciom i młodym matkom, a pierś odsłonięta podczas karmienia budzi większe oburzenie niż powszechny widok panów oddających mocz w miejscach publicznych.

  Nadesłane do Redakcji
 • Czy naprawdę musimy świecić cyckiem przy karmieniu dziecka?

  Nasza Czytelniczka sama była matką karmiącą i wojującą o to, by kobiety mogły swobodnie karmić swoje dzieci w miejscach publicznych. Tym bardziej jej apel, by nie robić tego ostentacyjnie ma uzasadnienie.

  Nadesłane do Redakcji
 • Terror laktacyjny to powód by strzelić focha!

  Terror laktacyjny to powód by strzelić focha!

  Karmienie piersią jest zdrowe, tanie, ekologiczne... ale nie powinno być przymusowe! Nasza Czytelniczka dzieli się swoim lękiem przed byciem matką wyrodną. Tylko cyc dla dzidzi, czy istnieje zdrowa alternatywa?

  Nadesłane do Redakcji
 • Co czuje partner, kiedy karmisz piersią?

  Co czuje partner, kiedy karmisz piersią?

  Zazdrość, poczucie odrzucenia i bycia bezużytecznym plus odrobina radości i podniecenia. To nie opis huśtawki nastrojów zakochanego nastolatka. To opis uczuć dorosłego faceta. A wszystko przez kobiece piersi i małe dziecko. A właściwie: przez małe dziecko, które zawłaszczyło kobiece piersi.

  red
 • Rosnę, bo zdrowo jem

  Rosnę, bo zdrowo jem

  Droga od karmienia niemowlęcia na żądanie do pięciu posiłków dziennie zjadanych o stałych porach może być całkiem prosta. W jej przebyciu pomaga otwartość i zdrowy rozsądek.

  Katarzyna Wilczek
Więcej o:

karmienie piersią

 • Christina Aguilera: karmienie piersią odchudza

  Od momentu urodzenia syna Maxa w styczniu tego roku, Christina Aguilera straciła większość swojej ciążowej wagi, jednak bardzo chętnie obnosi się z dużym biustem pozostałym jej po urodzeniu dziecka. Jaką dietę zastosowała Christina? Karmienie piersią to mój tajny trening

 • Gwiazdy nie wstydzą się karmienia piersią!

  ich otoczeniu. Nie większą wrażliwością wykazał się w tamtym roku Instagram. Podczas Międzynarodowego Tygodnia Karmienia piersią (1-7 sierpnia) pracownicy portalu zaczęli blokować konta kobiet umieszczających tam zdjęcia, na których karmią piersią. Uzasadniali swoją decyzję tym, że użytkowniczki

 • Karmienie piersią jest dobre, ale nie nazywajcie go "naturalnym". Dlaczego?

  przez grupkę uczonych, którzy na łamach specjalistycznego magazynu medycznego "Pediatrics" apelowali do lekarzy i pielęgniarek o zaprzestanie promowania karmienia piersią jako naturalnego. Ale jak to? Każda debiutująca matka prędzej lub później trafia na cycowych terrorystów. Jeszcze się dziecię nie wykluło, a

 • Sennik: karmienie piersią

  , ma sens. Karmienie piersią śni się kobiecie - być może rodzą się w nas instynkty macierzyńskie lub potrzeba zaopiekowania się drugim człowiekiem. Karmienie piersią śni się mężczyźnie - czekają nas wyjątkowo dobre relacje ze środowiskiem, w którym przebywamy.

 • Mam dość wścibskich pytań o karmienie piersią!

  udziela się dziecku. To nie jest dla mnie łatwa sytuacja, bo wiem, że mleko matki jest dla dziecka najzdrowsze i najlepiej przyswajalne. Zaczynam mieć poczucie winy, że moje dziecko nie dostaje wszystkiego co najlepsze. Poza tym karmienie piersią sprzyja bliskości, buduje więź pomiędzy matką i dzieckiem