klub książki

 • Kochać nigdy nie jest za późno - tako rzecze Michalina Wisłocka

  Kochać nigdy nie jest za późno - tako rzecze Michalina Wisłocka

  "Michalina Wisłocka. Sztuka kochania gorszycielki" to pozycja, którą wybraliście w naszym fochowym klubie książki. Mną wstrząsnęła i zawładnęła. Tak to jest, gdy spotka się kogoś pięknego, niezwykłego, fascynującego. I nie szkodzi, że tylko za pośrednictwem słów - miłość nie zna żadnych przeszkód.

  Kasia Nowakowska
 • Klub Książki Focha - wybieramy lekturę na lipiec!

  Klub Książki Focha - wybieramy lekturę na lipiec!

  Lipiec, taki przyjemny, wakacyjny miesiąc - z wrodzonej przekory proponujemy więc Wam do wyboru lektury ponoszące ciśnienie. Żebyście się na zanudzili na tych wakacjach. Ciekawe, na co zagłosujecie!

  Kasia Nowakowska
 • Klub Książki Focha - 'Para w ruch' Terry'ego Pratchetta

  Klub Książki Focha - "Para w ruch" Terry'ego Pratchetta

  W Klubie Książki Focha przełom, na który czekałyśmy: recenzja Czytelniczki! Marzy nam się, byśmy razem wybierali książki, razem je czytali, a potem byśmy mogły nagradzać książkami i kodami do Publio.pl Was, naszych Czytelników. Oczywiście za recenzje! I oto przed Wami recenzja książki czerwca autorstwa Agaty Szendzikowskiej.

  Agata Szendzikowska
 • Klub Książki Focha - wybieramy książkę na czerwiec!
 • Klub Książki Focha - wybieramy książkę na maj!

  Klub Książki Focha - wybieramy książkę na maj!

  Już prawie połowa miesiąca, więc pora wrócić wreszcie z (mentalnej) majówki i wziąć się za poważne, odpowiedzialne zadania. Na przykład wybrać nam jakąś fajną książkę, którą wspólnie przeczytamy i omówimy.

  Kasia Nowakowska
 • Klub Książki Focha - wybieramy książkę na kwiecień!

  Klub Książki Focha - wybieramy książkę na kwiecień!

  Zrelaksowaliście się, zwiedzając w marcu "Długą Ziemię", a teraz czeka Was wysiłek - przyszedł czas na kolejny trudny wybór. Przed wami pięć książek. Która zasłuży na tytuł Miss Kwietnia?

  Agata Połajewska
 • Klub Książki Focha wita na 'Długiej ziemi' Terrego Pratchetta i Stephena Baxtera

  Klub Książki Focha wita na "Długiej ziemi" Terrego Pratchetta i Stephena Baxtera

  Przed napisaniem tego tekstu przeczytałam powieść dwa razy. Przy pierwszym czułam się jakbym z Pratchetta dostała tylko ziemniaka. Podczas gdy całą resztę zagarnął dla siebie Baxter. Zły, niegrzeczny, zachłanny Baxter. Co z tego, że genialny, skoro zepchnął Sir Pratchetta na drugi plan, podczas kiedy Sir Pratchett jest przecież pępkiem świata? Świata Dysku oczywiście. Tak, wiem, że dziś jesteśmy na Długiej Ziemi, ale i tak spodziewałam się więcej klimatów pratchettowskich.

  Ania Oka
 • Klub Książki Focha - wybieramy książkę na marzec!

  Klub Książki Focha - wybieramy książkę na marzec!

  Miesiąc temu wyruszyliście w ?Drogę? w asyście Dominiki i wyraźnie się Wam podobało (nam również). Idziemy więc dalej! Czas wybrać, co Fochentuzjaści czytać mają w marcu i o czym potem sobie podyskutujemy.

  Gosia Tchorzewska
 • Klub Książki Focha zaprasza na spotkanie z 'Drogą? Cormaca McCarthy`ego

  Klub Książki Focha zaprasza na spotkanie z "Drogą? Cormaca McCarthy`ego

  Kochani, to paraliżujący zaszczyt inicjować ten cykl. Z trzech powodów. Mam Was - ludzi, od których wyszła ta idea, i tych, którzy trafią na ten tekst mniej lub bardziej przypadkowo. Mam książkę, nie byle jaką, niektórzy mówią nawet, że doskonałą, i mają na to papiery, i nagrodę Pulitzera. I mam jeszcze całkiem niedoskonałą siebie, żadnego tam literaturoznawcę, jedynie małego, marudnego filozofa.

  Dominika Węcławek
 • Czytaj z Fochem - zapraszamy do naszego Klubu Książki

  Czytaj z Fochem - zapraszamy do naszego Klubu Książki

  Że Polacy nie czytają? Że czytelnictwo spadło na łeb, na szyję i ogólnie jest nędza? Takie słychać opinie i takie są niestety smutne statystyczne dane. Ale my czytamy i wiemy, że Wy czytacie. To może poczytajmy... razem?

  Gosia
Więcej o:

klub książki