kobieta w pracy

 • Manifa 2011

  Manifa 2011

  DOŚĆ WYZYSKU! WYMAWIAMY SŁUŻBĘ!  To hasło przewodnie tegorocznej Manify. Zobacz czego jeszcze domagały się kobiety na ulicach polskich miast.

  k.kołodziejczyk
 • Tydzień Kobiet Sukcesu 7-11 marca 2011

  Sztuka autoprezentacji, efektywność osobista czy personal branding to tylko niewielka część tego, co czeka warszawskie studentki między 7 a 11 marca w Szkole Głównej Handlowej. Już po raz piąty, największa organizacja studencka w Polsce - Zrzeszenie Studentów Polskich - zaprasza na najbardziej kobiecy tydzień w roku - Tydzień Kobiet Sukcesu 2011.

  mat.prasowe
 • Wypaleni

  Wypalenie zawodowe czyli utrata motywacji do działania i poczucie wyczerpania może przytrafić się każdemu i na każdym stanowisku pracy. Co robić kiedy praca przestaje przynosić satysfakcję? Rząd proponuje roczny urlop na zregenerowanie sił i podreperowanie zdrowia.

  jolbi
 • W ciąży do pracy, poznaj swoje prawa

  Chcesz wrócić po urlopie macierzyńskim do pracy, ale okazuje się, że twoje stanowisko zostało zlikwidowane? Czy przysługują ci przerwy na karmienie? Ile godzin możesz pracować w odmiennym stanie i czy pracodawca może posłać cię w delegację? Odpowiedzi znajdziesz w Kodeksie pracy.

  opr. Joanna Biszewska
Więcej o:

kobieta w pracy