Uczucia i seks

 • 40 to nowe 20: Facet zarabia mniej [WIDEO]

  40 to nowe 20: Facet zarabia mniej [WIDEO]

  Wspólny budżet ważna rzecz. Ale dlaczego ktoś kiedyś powiedział, że to mężczyzna musi zarabiać więcej i, o zgrozo, utrzymywać partnerkę? Co z naszym wywalczonym równouprawnieniem? Nosimy spodnie, nie gotujemy obiadów, ale kiedy pora wyciągnąć portfel chowamy się za plecami partnera? Ciekawe jak długo będziemy uwikłani w ten stereotyp...

  Dellfina Dellert
 • Co sprawi, że partner poczuje się kochany? Wystarczy 20 sekund tulenia dziennie, aby...
 • Tak TO się robi w Emiratach. Sześć typów męskich podrywaczy [WSPOMNIENIA POLKI]
 • "Jeśli wierzyć Tinderowi, 90 proc. mężczyzn w Polsce to lotnicy z 23 cm wzwodem" [WYZNANIA SINGIELKI]
 • Gdzie jest i jak znaleźć punkt G?

  Gdzie jest i jak znaleźć punkt G?

  Punkt G wzbudza ogromne kontrowersje. Na jego temat powstało już wiele mitów i legend. I mimo że mówi się o nim blisko od 60 lat, nadal nie udało się ostatecznie naukowo potwierdzić jego istnienia.

  natkon
 • Jak kobiety niszczą związki? 8 komunikatów, które oddalają cię od partnera
 • Co ginekolog myśli o fryzurze intymnej pacjentki? Czy może ona urozmaicić życie seksualne?

  Co ginekolog myśli o fryzurze intymnej pacjentki? Czy może ona urozmaicić życie seksualne?

  Rozmowa o naszych preferencjach dotyczących owłosienia jest istotna w związku. Jeśli kobieta ma bujne owłosienie, a mężczyzna lubi seks oralny, może nie do końcu czuć się komfortowo. Może mieć wrażenie, że te włosy są za długie. Podobnie kobieta. Jeśli pieści partnera, a wokół jego członka jest owłosienie, też może czuć się źle. Trzeba rozmawiać! - przekonuje seksuolog Izabela Jąderek. 'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.

  Dobry Seks