Uczucia i seks

 • 7 wspaniałych, czyli kobiety o jakich marzą mężczyźni
 • Jak wygląda seks? Obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego
 • Zbigniew Lew-Starowicz: 'Więźniowie budzą fascynację kobiet'

  Zbigniew Lew-Starowicz: "Więźniowie budzą fascynację kobiet"

  Namiętność, której nie można opanować, układy wieloosobowe, kompleksy, dewiacje seksualne, okrutna zemsta na wiarołomnym kochanku - to tylko kilka tematów, jakie porusza Zbigniew Lew-Starowicz w książce "O zazdrości i innych szaleństwach w miłości". Kolejna część serii "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale wstydzicie się zapytać..." już w księgarni. U nas kilka fragmentów.

 • Gdy kobieta kupuje seks, rozmowa z TaoMen, masażystą tantrycznym proponującym usługi seksualne

  Gdy kobieta kupuje seks, rozmowa z TaoMen, masażystą tantrycznym proponującym usługi seksualne

  "Jeśli kobieta ma kłopot z osiąganiem orgazmu, próbuję jej w tym pomóc. Prowadzę ją do orgazmu, a jeśli ma ochotę na kolejne spotkania uczę ją, jak osiągać orgazm wielokrotny i orgazm z wytryskiem. Wiele kobiet nigdy nie doświadczyło takiego orgazmu, a o nim marzy" - mówi TaoMen. Z chłopakiem, który proponuje usługi seksualne rozmawiamy o tym, co może dać kobiecie.

 • Życie seksualne: wszystko o dziewictwie

  Życie seksualne: wszystko o dziewictwie

  "Dla niektórych par dziewictwo może być wartością, ale trzeba pamiętać też, że narzucanie sobie powściągliwości w sferze seksu może mieć przykre konsekwencje" - mówi Michał Lew-Starowicz. Lekarz, specjalista psychiatra, seksuolog i psychoterapeuta opowiada nam o tym, jakie znaczenie mogą mieć pierwsze doświadczenia seksualne.

 • Chcesz mieć dobry seks? Umów się z hydraulikiem, budowlańcem, kucharzem.

  Chcesz mieć dobry seks? Umów się z hydraulikiem, budowlańcem, kucharzem.

  Stresujący tryb życia zżera potencję. Przeintelektualizowane podejście do seksu blokuje otwartość w sypialni. Absolwenci wyższych uczelni nie są dobrymi kochankami. Z nimi świetnie się rozmawia przed snem, ale w podróż po sferach erogennych najlepiej udać się z kimś zrelaksowanym, zdystansowanym do siebie, bezpruderyjnym, zdrowym, silnym. Do totalnej ekstazy najlepiej doprowadzi cię chłopak z pobliskiej budowy, hydraulik, robotnik, kucharz. Tak uważa sporo kobiet.

 • Życie seksualne: kiedy kobieta nie chce seksu

  Życie seksualne: kiedy kobieta nie chce seksu

  "Mężczyźni koncentrują się na potrzebie seksu i napięciach związanych z brakiem kontaktów seksualnych, kobiety skarżą się na brak zrozumienia i wsparcia. Trudno jest zrównoważyć relację przy tak różnych spojrzeniach na problem" - mówi Michał Lew-Starowicz. Lekarz, specjalista psychiatra, seksuolog i psychoterapeuta opowiada nam o tym, co robić gdy kobieta przestaje mieć ochotę na seks. Zapraszamy do proponowania tematów kolejnych rozmów z seksuologiem.

 • Usiądź na pralce, czyli najgłupsze rady i opinie dotyczące seksu

  Usiądź na pralce, czyli najgłupsze rady i opinie dotyczące seksu

  Zazwyczaj nie traktujemy poważnie rad i sądów dotyczących seksu, które wydają nam się śmieszne, ale są ludzie, którzy starają się do nich stosować. Zebraliśmy kilkanaście takich groteskowych rad i opinii znalezionych w internecie. Temat z pewnością nie został wyczerpany. Z jakimi głupimi poradami dotyczącymi seksu się zetknęliście?

 • Życie seksualne: jak rozpoznać kobiecy orgazm?

  Życie seksualne: jak rozpoznać kobiecy orgazm?

  Mężczyzna czuje się dobrze, gdy kobieta dociera z nim do strefy ekstremalnej przyjemności. Stąd tak znienawidzone przez kobiety pytanie: 'czy było ci dobrze?' - mówi Michał Lew-Starowicz. Lekarz, specjalista psychiatra, seksuolog i psychoterapeuta opowiada nam o tym, czym jest orgazm i co robić, gdy wystąpią jego zaburzenia. Zapraszamy do proponowania tematów kolejnych rozmów z seksuologiem.

 • Gdy depresja zabija seks

  Gdy depresja zabija seks

  Kobiety cierpiące na depresję nie mają siły na intymny kontakt, przestają osiągać orgazm, decydują się na seks tylko ze względu na partnera. Choroba zmniejsza zainteresowanie seksem lub wygasza je całkowicie. Niektóre leki antydepresyjne obniżają libido, a zaburzenia seksualne sprzyjają depresji. Co robić?