Co denerwuje mężczyzn w kobietach?

Jesteśmy wspaniałe, cudowne i najlepsze. To niepodważalny fakt. Czasami jednak mężczyźni narzekają, że niektóre kobiece zachowania wyjątkowo ich denerwują. Zestawiamy najczęściej wymieniane i zachęcamy do reakcji.
Bałagan, porządek, ład, nieład

Mężczyzn denerwuje nasze bałaganiarstwo. Adam nie zagląda w ogóle do szuflady swojej dziewczyny, bo boi się, że zaatakują go macki jej rajstop. Jej otwarcie i tak jego zdaniem grozi problemami z późniejszym zamknięciem, woli więc nie ryzykować.

Ukochana Wojtka należy do kobiet generalnie poukładanych i lubiących porządek. Wyjątkiem są książki, kwartalniki, miesięczniki, dwutygodniki i dzienniki, które rozsiewa po całym domu. Są rozłożone dosłownie wszędzie - przy wannie, w ubikacji, przy łóżku, na kanapie, na stole, na blacie - wszędzie tam, gdzie da się spokojnie poczytać. Co gorsza Wojciech narzeka, że nie ma odwagi ich wyrzucać, bo jego dziewczyna czyta wyrywkowo i nigdy nie wiadomo, czy gazeta sprzed tygodnia jest już cała zgłębiona.

Z kolei Ania, żona Jacka, ma problem z ręcznikami. Kiedy wychodzi z kąpieli albo spod prysznica, ręcznik wędruje z nią po całym mieszkaniu. Aż do momentu, gdy ten, już niepotrzebny, kończy np. na nieposłanym łóżku. Jacek znalazł kiedyś mokry ręcznik smętnie porzucony na stoliku do kawy.

Skoro już przy łazience jesteśmy, to panowie nie lubią, kiedy zostawiamy wszędzie nasz materiał DNA. Antoniego szlag trafia, kiedy musi wyjmować z odpływu włosy ukochanej. Są czarne, długie i na białej armaturze i kafelkach na podłoże widać je aż za dobrze. Podobnie wygląda sprawa z wacikami. - Niby są czyste, ale chyba jednak używane, bo bardziej wymięte niż te z paczki. Zamiast wylądować w koszu, urządzają zgromadzenia na umywalce lub pod lustrem.

Kajetan lubi bałagan, ale jego dziewczyna jest typem pedantki. Zaganianie mężczyzn do sprzątania to druga strona kobiecej strony. Dziewczyna Kajetana narzuca mu tempo w sprzątaniu po sobie. A wiadomo, że on zmyje, ale później.

Roztrzepanie i gadulstwo

Jan nie rozumie, o czym można gadać, wisząc godzinami na telefonie. Jest w tej słabej sytuacji, że jego żona ma dwie młodsze siostry i tabuny przyjaciółek. Strasznie dużo ponoć mówimy w ogóle, nie tylko przez telefon. I jeszcze każemy opowiadać o uczuciach i dzielić się ze sobą każdą myślą.

No i jeszcze ten nasz cykl. Andrzej ma prostą zasadę. Kiedy jego dziewczyna zaczyna działać nieracjonalnie, warczy na niego i ogólnie jest podminowana, on już wie, że to napięcie przedmiesiączkowe i niebawem ten stan minie.

Darek narzeka, że jego ukochana ma problem z produktami w lodówce - otwiera np. nowy jogurt, chociaż jeden już jest otwarty. Tak samo postępuje z serkami i paczkowanymi wędlinami.

Paweł walczy z nieuwagą swojej dziewczyny, która zostawia podłączone ładowarki, chociaż już nie ładuje baterii, wszędzie zapala światła i ich nie gasi, zapomina o gotujących się daniach i napuszczanej wodzie do wanny.

Twoje, moje nasze

Panowie nie lubią, kiedy używamy ich własności. W tym przypadku nie ma znaczenia wielkość ani cena produktu. Używanie golarki do golenia nóg - to często wymieniany przykład. Jacek nie lubi, kiedy jego dziewczyna jeździ jego rowerem, bo źle najeżdża na krawężniki i przypina go w miejscach, które nie gwarantują bezpieczeństwa przed kradzieżą. Maciek złości się, kiedy jego dziewczyna chodzi po domu w jego swetrach i skarpetkach - bo traktuje je jak bluzy i kapcie - smażąc w nich i biegając po całym domu. Radek nie lubi, kiedy jego narzeczona jeździ jego samochodem (mają dwa) - zazwyczaj zużywa całą benzynę, przestawia stacje radiowe i zostawia w środku papierowe kubki po kawie.

Piotr nie rozumie, dlaczego w weekend, kiedy można dłużej pospać, jego dziewczyna jest na nogach już o świcie i hałasuje, nie dając mu spać. Do dziwnych zachowań mężczyźni zaliczają także denerwujący brak racjonalności w kobiecych zachowaniach. - To całe odchudzanie się, przechodzenie na dietę, a później kompulsywne jedzenie czekolady to coś, czego nigdy nie pojmie Michał...

Takie jesteśmy, czy to tylko wstrętne pomówienia? Jakie Twoje zachowania piętnuje Twój partner?Męski punkt widzenia na kobiety przedstawił w swoim filmie o wiele mówiącym tytule ":Baby są jakieś inne" Marek Koterski:

Więcej o:
Komentarze (27)
Co denerwuje mężczyzn w kobietach?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • procesor

  Oceniono 48 razy 42

  dość idiotyczny artykulik
  kobiety TEŻ irytuje bałaganiarstwo facetów
  faceci też rozrzucają gazety
  też śmiecą w samochodach swoich żon/narzeczonych
  też rzucają gdziekolwiek mokre ręczniki
  to nie płeć tylko charakter określa nasze zachowania - warto spojrzeć z kim się wiążemy i potem nie marudzić nadmiernie albo się nie wiązać :)

  a na do datek ten "szlak" - czytelnika trafia SZLAG!
  :P

 • kaa-n

  Oceniono 95 razy 41

  A co nas kobiety powinno to w ogóle obchodzić. Jak się męczy niech odejdzie, zamieszka w stadzie takich samych zadowolonych z siebie samców i niech sobie nie ruszają swoich skarpetek, rowerów, samochodów, niech milczą i wspólnie utrzymują ekstra porządek. Nic na siłę, po co te chłopaki narzekają jak im tak ciężko, tak trudno z kobietami, mogą żyć samotnie lub w parach męsko-męskich. Zawsze będzie między nimi zgoda, zrozumienie, ład i porządek, cisza.i pełna harmonia ciał i dusz.

 • obywatel_piszczyk

  Oceniono 26 razy 16

  Co denerwuje? Całkowita przemiana po podpisaniu cyrografu ślubnego, bo już nie trzeba się starać...
  Najlepiej wbić się jeszcze w dzieciaka, ponieważ macierzyństwem można wytłumaczyć owe nie staranie.

 • natetiny

  Oceniono 25 razy 13

  Artykuł głupi, na poziomie Bravo Girl, albo Twista. Suchary w stylu "przeszkadzają mi osrane majtki". Każdą z tych przywar można z powodzeniem odnieść również do większości mężczyzn.
  Kobiety to w większości (w przeciwieństwie do mężczyzn):
  - histeryczki
  - krzykaczki
  - obrażalskie
  - niezdecydowane i niepewne siebie

 • maciejzimmer

  Oceniono 38 razy 10

  kobieta powinna umieć 70 rzeczy,
  .
  .
  .
  .
  .
  69 i gotować!

 • wszystkie_loginy_zajete_2

  Oceniono 6 razy 6

  Kobiety mają swoje wady, ale akurat te wymienione w artykule mogą przeszkadzać tylko gościowi z nerwicą natręctw.. Ładowarki w kontaktach, rajstopy w szufladzie, gazety, no trzeba nie mieć innych problemów w życiu. Ale chyba z braku problemów się takie dziwactwa biorą. I od zbyt długiego "singlostwa", wtedy wszystko w drugim człowieku przeszkadza.

 • muis2009

  Oceniono 12 razy 6

  Mnie w kobietach nic nie denerwuje :) Ja Was tylko proszę. Zostawcie spodnie w szafie i częściej chodźcie w spódniczkach! :)

  fan-club-spodniczki-mini.blogspot.com

 • Gość: Ania

  Oceniono 1 raz 1

  Żadna z tych "cech" mnie nie dotyczy, artykuł jest głupi. Mam 37 lat, od 11 jestem mężatką, mam syna, nic, ale to nic nie pasuje, nie tylko do mnie, ale również do moich koleżanek.

 • play100cen

  Oceniono 7 razy 1

  Czekamy na komentarz Profesorki Środy w tej sprawie. Słyszałem, że podobno profesorka odmówiła ostatnio przyjęcia od AGORY honorariów za swoje publikacje, gdyż obraża ją seksizm portalu gazeta.pl i ilość cycków na stronie głównej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX