Ten pan cieszy się ogrooomnym powodzeniem na Tinderze! Dlaczego?

Jak wygląda, czym się zajmuje i dlaczego tak bardzo podoba się kobietom? Andy Mizrahi z New Jersey w USA zdradza tajemnice swojej popularności i... uroku.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Kogo można spodziewać się po tytule "Najseksowniejszy mężczyzna Tindera (w całym stanie New Jersey)"? - Umięśnionego przystojniaka włoskiego pochodzenia o 193 cm wzrostu, a nie mierzącego 167 cm 28-latka żydowskiego pochodzenia - śmieje się Andy Mizrahi. To on został uhonorowany tym tytułem.

- Od brwi w górę jestem przeciętniakiem, od brody w dół niskim kolesiem, ale między brodą a czołem mieści się cały mój urok, coś co sprawia, że podobam się kobietom - dodaje z uśmiechem.

A uśmiech ma jak na standardy Hollywood przystało. Kiedy się śmieje, jego zmarszczki układają się tak samo, jak te na twarzy George'a Clooneya, a zęby wprost oślepiają bielą.

Najlepsze na rozstanie

Żeby zrozumieć popularność Andy'ego, należy wcześniej zapoznać się z funkcjonowaniem Tindera. Jak donosi Wikipedia, jest to aplikacja randkowa wykorzystująca geolokalizację. Po ściągnięciu apki i ustawieniu zdjęć profilowych oraz podstawowych informacji możecie przeglądać profile osób, które są w podobnym wieku i w zbliżonej lokalizacji. Jeśli obydwie strony wykażą sobą zainteresowanie (przesuną zdjęcie w prawo, nie w lewo) aplikacja pokaże, że pasujecie do siebie. Po wzajemnej akceptacji można przejść do czatowania i dalszej znajomości.

Andy Mizrahi to mężczyzna, który w okolicy swojego miejsca zamieszkania (cały stan New Jesrsey) ma najwyższy współczynnik przesunięć w prawo - czytaj: podoba się paniom i to BARDZO!

Andy Mizrahi Fot. Screnn YouTube/Andy Mizrahi

Jak sam tłumaczy, na jego sukces składa się wiele czynników - przede wszystkim jednak fakt, że potrafi się dobrze sprzedać. Świetnie radzi sobie przed kamerą - ma na koncie wiele występów -  w tym stand upy w klubach komediowych. Prowadzi własną firmę producencką, jest pewny siebie, energetyczny i charyzmatyczny.

Andy aplikację randkową traktuje jak najprostszy sposób na umówienie się z kobietą. - Nie pójdę przecież w poniedziałkowy wieczór do baru, bo nie spotkam tam żadnej kobiety. Mizrahi jest rozwodnikiem, a Tindera ściągnął natychmiast po tym, jak sfinalizował rozwód.

Andy Mizrahi Fot. Screnn YouTube/Andy Mizrahi

Świetny profil

Jakie ma rady dla innych użytkowników portali randkowych? Ładne, aktualne zdjęcie portretowe. Dobre zdjęcie, na którym widać całą sylwetkę. Zdjęcie, na którym pokazujecie swoje zainteresowania i wykazujecie się poczuciem humoru.

Uwaga dla kobiet: żadnych zdjęć z mężczyznami! Nieważne czy to wasz ojciec, brat, kolega gej czy były mąż.

Na zdjęciach powinniście wyglądać "gorąco". Jeśli nie wyglądajcie, zróbcie takie, na którym będziecie. Uwaga dla mężczyzn: zdjęcie z psem sprzeda każdego mężczyznę :-).

W jego przypadku zadziałało. Inni spośród 50 najseksowniejszych mężczyzn Tindera nie przebierali aż tak bardzo w środkach, pozując bez koszulki za to w garniturze... mięśniowym.

People Magazine Fot. Screen People Magazine

Więcej o:
Komentarze (6)
Ten pan cieszy się ogrooomnym powodzeniem na Tinderze! Dlaczego?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • chiapas

  Oceniono 43 razy 37

  Kiedyś kapitalizm wymagał aby człowiek traktował swoją prace jak towar. Współczesny kapitalizm poszedł o krok dalej. Człowiek sam siebie traktuje jak produkt i zamienia się w jednosobową agencje PR aby sam siebie sprzedać.

 • rosencoff

  Oceniono 10 razy 6

  ale wymuskany

 • rpa2

  Oceniono 16 razy 0

  nasza krysia pawłowicz zawsze dziewica tez się cieszy ogromnym powodzeniem

 • a.panowitz

  Oceniono 21 razy -5

  Obstawiam, że ma dużego. Chudzi mają długie i nie chodzi o wrażenie optyczne. A najbardziej zawodzą mnie faceci z siłowni, mięśnie wypucowane a stres przed seksem i makaronik w majtkach;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX