Tańczący penis i wagina - trzy urocze animacje, których nie zobaczycie w kinie

Tańcząca wagina, penis, pierś oraz pośladki w kampanii społecznej. Najpierw nowy, młody i przystojny premier, a teraz bardzo oryginalna animacja w kampanii społecznej dotyczącej seksu. Kanada nie przestaje budować swojego pozytywnego wizerunku na świecie.

- Serio? Takie kwestie wciąż wymagają edukowania? - dziwi się w komentarzu pod kampanią społeczną Project Consent jeden z internautów. Dyskusyjną kwestią pokazywaną w komentowanym filmie jest zgoda na seks. A właściwie jej brak. Nie dla wszystkich jest jasne, że kobiety (ale także mężczyźni) mówiąc "nie", naprawdę odmawiają współżycia. Kwestia dla komentującego oczywista, wcale taka nie jest.

Pomysłodawca filmików - Terry Drummond, zanim wziął się za wymyślanie animacji przyjrzał się kampaniom społecznym poruszającym kwestie braku zgody na seks. Jakie wyciągnął wnioski? - Im prostszy i zabawniejszy przekaz, tym lepiej - stwierdził. - Z naszego punktu widzenia filmiki z animowanymi genitaliami są fajne w oglądaniu. A to ważne, bo jeśli nikt ich nie obejrzy, to nie wywołają dyskusji - konkluduje.

Zdaniem przedstawicieli fundacji "Project Consent" animacje są zabawne, ale sam temat, o którym mówią śmieszny nie jest. Wciąż bowiem należy walczyć z brakiem przyzwolenia na seks i idącymi za nimi gwałtami. Nie wolno także tego problemu trywializować i pozwalać na jego banalizowanie i ośmieszanie przez społeczeństwo - tłumaczą.

Ta kampania jest...
Więcej o:
Komentarze (41)
Tańczący penis i wagina - trzy urocze animacje, których nie zobaczycie w kinie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • felicjan.dulski

  Oceniono 85 razy 53

  Sorry, jaka wagina? Wagina to po polsku pochwa, a to coś na filmie to... srom (niewieści), po łacinie vulva. Nie używajcie proszę słów, których znaczenia nie znacie.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 50 razy 36

  Ten cytat z powyższego artykułu jest najlepszy: "Wciąż bowiem należy walczyć z brakiem przyzwolenia na seks i idącymi za nimi gwałtami." Pomijając gramatykę, z czym należy walczyć? Rozszerzą pytanie: o co należy walczyć? Z cytatu wynika, że z oporami ze strony kobiet. Dawajcie dziewczyny od razu, bez zbędnych ceregieli, to gwałtów nie będzie? Dobrze rozumiem? NWWD!

 • zetoxa

  Oceniono 31 razy 25

  łał, idę natychmiast rozebrać koleżankę-małżonkę!

 • dafcioo

  Oceniono 22 razy 14

  a czy ta akcja ab na pewno skierowana jest do Polaków?

 • szczepan.z.pszczyny

  Oceniono 22 razy 12

  Ta animacja dyskryminuje osoby LGTB bo pokazuje wyłącznie zboczony, czyli heteroseksualny seks

 • wymagany_login

  Oceniono 30 razy 10

  Coraz durniejsi ludzie, to i coraz debilniejsze kampanie.

 • alexmac

  Oceniono 32 razy 8

  Jak Wyborcza na głównej daje c*pę, to znaczy, że z finansami jest już u niej naprawę kiepsko. Ach, te pisiory....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX