Szybki numerek

Lubię tak zwane szybkie numerki. Chciałbym to robić w jakichś dziwnych miejscach, czasem nawet w trochę ryzykownych sytuacjach.
Na przykład na kuchennym stole albo na balkonie, w windzie między 10. piętrem i parterem, w sklepowej przebieralni. Żona czasem daje się namówić, ale generalnie lubi po bożemu - w łóżku, przy zamkniętych drzwiach i co najwyżej niewielkim oświetleniu. Czy można ją jakoś zarazić moją skłonnością do odrobiny szaleństwa? - Robert

Robercie, teoretycznie tzw. szybki seks, w dodatku ukradkowy i związany z odrobiną ryzyka, jest bardzo podniecający. W praktyce, między nami mówiąc, nie każda kobieta będzie mogła, i to z powodów jak najbardziej fizjologicznych, odbyć stosunek w windzie między 10. piętrem a parterem. Chyba że z dłuższym postojem. Lub jeśli ją zdołasz nieco przygotować.

Zaobserwuj, kiedy przypadają dni, w które Twoja żona jest bardziej niż zwykle pobudzona. U różnych kobiet te dni wypadają w różnych momentach cyklu - tuż po miesiączce, w trakcie owulacji lub tuż przed miesiączką. Wtedy kobiety nie tylko bardziej łakną zbliżenia, ale też łatwiej i szybciej odczuwają pobudzenie, a ich organizm jest w stanie szybko wytworzyć reakcje sprzyjające odbyciu stosunku.

No wiesz - chodzi o naturalne nawilżenie i możliwość bezbolesnej penetracji. Dowiedz się też, czego Twoja żona nie lubi w tego typu zbliżeniach i postaraj się to ominąć. Może boi się niewygody - zaproponuj szybki stosunek w pozycji stojącej, w której będzie mogła wygodnie oprzeć się o ścianę, Ty stań za nią. Boi się, że zbyt dużo widać? - nie musicie się rozbierać.

Spontaniczny seks nie wymaga nagości. Możesz też zaproponować układ: ona się godzi na spełnienie Twojej potrzeby, Ty następnym razem spełniasz jej pragnienie. I spełniasz, choćby to miał być aseksualny (dla ciebie) wielogodzinny masaż stóp. Prawdopodobnie z czasem Wasze reakcje - i psychiczne, i fizyczne - zaczną się do siebie upodabniać i wtedy będziesz mógł zaproponować następny etap - seks ukradkowy, w mniej czy bardziej publicznym miejscu, jednak zawsze z zachowaniem maksymalnej dyskrecji.

Nawiasem mówiąc, w większości krajów zabronione jest uprawianie seksu w miejscach publicznych. Pamiętaj też, żeby po szybkim numerku przekonać ją o swojej miłości. Twoje podniecenie szybciej opada, a ona dopiero po stosunku może zacząć odczuwać pobudzenie i być może będzie miała większą niż zwykle potrzebę czułości. Niektórym kobietom szybki seks kojarzy się z brakiem szacunku, z brakiem miłości, nawet ze zwierzęcością - jeśli to właśnie jej przeszkadza, no to cóż, musisz ją przekonać, że tak nie jest.

Miejsca, w których w miarę dyskretnie można się skusić na ukradkowy seks

Morze lub jezioro, w pozycji, w której on stoi zanurzony dość głęboko w wodzie, ona otacza jego talię nogami.

Łazience lub jakimś schowku, podczas przyjęcia, wtedy najlepsze będą wszelkie pozycje stojące.

Na schodach dobre będą pozycje siedzące.

W samochodzie np. na tylnym siedzeniu, gdzie ona może przyklęknąć lub ułożyć się tak, żeby on mógł wejść od tyłu.

Przykładowe pozycje i przedmioty sprzyjające niecierpliwej miłości:

Na taborecie. On siada z rozchylonymi udami, ona siada przodem lub tyłem na jego kolanach i kołysząc się w przód i w tył prowadzi stosunek.

Inna wersja - ona siada tyłem na jego kolanach, a następnie opiera się dłońmi o podłogę, a nogi obwija dookoła jego talii. To wersja dla wysportowanych i oczywiście muszą mieć obydwoje jednakową ochotę!

Na stole - ona siada na brzegu z rozchylonymi udami, on stoi na wyściełanym krześle. Ona przyklęka na siedzeniu, ręce opiera na oparciu, on stoi za nią.