Jak wzmocnić seksualną pewność siebie?

Istnieją takie kobiety, za którymi wodzą wszystkie pary oczu, kiedy tylko wejdzie do pokoju. Idzie pewna siebie i roztacza dokoła seksualną energię. Zdaje się mówić : "Jestem seksowna - wiem to". Ta kobieta czuje się dobrze we własnej skórze, a jej zdecydowanie i pewność własnej seksualności są wręcz zaraźliwe. Wszyscy - mężczyźni, ale i kobiety chcą przebywać w jej otoczeniu. Czy kiedykolwiek chciałaś być taką kobietą?


Większość mężczyzn pytanych o to, co najbardziej cenią u kobiet, wymienia właśnie pewność siebie i ta cecha sprawia również, że postrzegają je jako bardziej atrakcyjne. Kobieta, która sama czuje się piękna i pewna własnego ciała oraz swojej seksualności naprawdę wydaje się innym bardziej seksowna. I wcale nie musisz wyglądać, jak supermodelka. Wykreuj swoją własną definicję seksualnego piękna - inną, niż podsuwają nam media. Weź odpowiedzialność za swoją własną przyjemność. Jesteś w stanie zrelaksować się, odrzucić wszelkie zahamowania i naprawdę cieszyć się seksem.

Nie bój się odbierać przyjemność z seksu i dawać znać partnerowi, jakie są twoje potrzeby i pragnienia.

Klucz do stania się pewną siebie i seksualnie kobietą leży w umiejętności pokochania siebie i uwierzenia, że naprawdę zasługujesz na ekstazę. Każda kobieta może nauczyć się, jak stać się lisicą. Trzeba tylko zmienić podejście. Nie pytaj siebie, czy jesteś seksowna, musisz wiedzieć, że tak jest. I każdego dnia rób coś, co ci o tym przypomni. Jeśli ciężko ci zacząć, przeczytaj nasze sugestie. Myśl o nich jak o treningu - im częściej to robisz, tym bardziej pewna siebie się stajesz.

Kroki, jak stać się pewną siebie seksualnie kobietą

1. Regularnie sprawiaj sobie sama przyjemność; to pomaga zrozumieć, jak reaguje twoje ciało

2. Codziennie ubieraj się seksownie, po co czekać na specjalne okazje, by czuć się wyjątkowo? Pozbądź się ubrań zbyt obszernych, które sprawiają, że czujesz się staro, grubo i nieatrakcyjnie; nie noś ich nawet po domu. Sprawiaj sobie przyjemność ubiorem. Seksowny strój sprawia, że poruszasz się bardziej harmonijnie i sprężyście; noś kolory, które podkreślają twoją karnację; wybieraj tkaniny delikatne, które dobrze układają się na figurze i są przyjemne dla skóry

3. Zainwestuj w seksowną bieliznę i noś ją codziennie nawet do zwykłego stroju. Nawet wówczas, gdy tylko ty będziesz ją oglądać. Twój "mały sekret" pobudzi w tobie erotyczne usposobienie i obudzi pożądanie.

4. Zyskaj pozytywne nastawienie do życia. Wszystko jest możliwe. Nie ma granic, których nie możesz przekroczyć.

5. Codziennie zapisuj jedną rzecz, która kończyłaby zdanie: "Coś, co w sobie kocham, to..."

6. Patrz na siebie w lustrze z miłością i powtarzaj sobie, że jesteś seksowna i kochasz swoje ciało.

7. Kiedy jesteś sama w domu, chodź nago. Zauważ swoje krągłości i doceń kobiecość. Ćwicz seksowny chód - głowa wysoko, plecy proste, ramiona wygięte w tył, pierś do przodu, biodra kołyszą się. To niezwykle seksowne.

8. Przejdź metamorfozę - zafunduj sobie nową fryzurę, manicure, nowy makijaż. Uczyń z dbania o siebie rytuał i nie zapominaj o nim.

9. Napisz erotyczną historię z sobą w roli głównej.

10. Inicjuj seks. I to jeszcze tego wieczora.

11. Czytaj seksualne poradniki i nie bój się eksperymentować z ich radami.

12. Zacznij program treningowy i ćwicz przynajmniej trzy razy w tygodniu. Seksowne, jędrne, opalone ciało doda ci pewności siebie - podczas seksu nie będziesz chciała wyłączać światła.

13. Uśmiechaj się, to najlepszy afrodyzjak

14. Twórz erotyczną atmosferę w domu poprzez zapalone świece, kadzidła, otaczaj się ciepłymi i miękkimi tkaninami.