Ryby 19.02-20.03

Ryby to osoby, które potrafią wczuć się w położenie innych i rozumieć ich cierpienia. Są wrażliwe, emocjonalne i idealistyczne. Uczucia wyrażają łagodnie, są zdolne do bezinteresownego dawania.
Ryby to osoby, które potrafią wczuć się w położenie innych i rozumieć ich cierpienia. Są wrażliwe, emocjonalne i idealistyczne. Uczucia wyrażają łagodnie, są zdolne do bezinteresownego dawania. Są szalenie uczuciowe. Lubią marzyć i fantazjować. Łatwo jest je uwieść i wykorzystać. Łatwo też o rozczarowania w związkach. Mają tendencję do idealizowania miłości oraz partnera, a ich niepewność i reakcje ucieczkowe mogą utrudniać tworzenie trwałych związków. Trudno jest wydobyć od nich zapewnienie miłości i trudno jest im podjąć decyzję o pozostaniu w związku na stałe. Niekoniecznie są stałe w związkach - wynika to ze współczucia wobec innego człowieka i pragnienia niesienia pomocy osobiście.

Są romantykami pogrążonymi w świecie marzeń. Na ich energię fizyczną i seksualną wpływ mają sny, nastroje i emocje. W seksie lubią dodatkowe wrażenia zmysłowe. Trudno im wyrazić w słowach, czego by chciały. Mogą pociągać je związki lub romanse otoczone tajemnicą. Mają w sobie pewną miękkość i wrażliwość, którą potrafią wyrażać na zewnątrz, nie tracąc przy tym energii i pewności siebie.

Na przełomie lutego i marca Ryby będą marzyć o wyśnionym partnerze, natomiast w życiu trudno im się będzie zdecydować, który z adoratorów jest tym właściwym. W kwietniu zejdą z obłoków na ziemię i uczucia ulokują w kimś rokującym największe nadzieje. W maju będą wyjątkowo kapryśne i trudno będzie partnerom z nimi wytrzymać. Wakacje nie będą sprzyjać miłosnym zabiegom, Ryby będą, wyjątkowo jak na nie, skupione na pracy i rodzinie. Jesienią będą Ryby bardzo erotycznie nastawione, w stałych związkach miłość będzie rozkwitać, noce będą niezwykle upojne, a wolne Ryby spotkają wtedy wymarzoną osobę na całe życie.

Walentynki

Walentynki będą dniem spełniania marzeń dla Ryb, dostaną kartkę walentynkową od ukochanej osoby, będą miały wrażenie, że śnią na jawie.