7 sposobów, by mężczyzna zaprosił cię na randkę!

Masz go na oku, teraz czas, by on wyszedł z inicjatywą. Sprowokuj go inteligentnie.
Kontakt wzrokowy

Wszystko zaczyna się od kontaktu wzrokowego. Jest on jedną z najważniejszych funkcji komunikacyjnych. Dzięki niemu możemy wyrażać zainteresowanie, uwagę, przywiązanie, miłość. Jeśli utrzymujesz kontakt wzrokowy z mężczyzną, przytrzymaj spojrzenie dłużej, tak by wywołać uśmiech i rozbudzić jego ciekawość.

Uśmiech

Mężczyźni mają słabość do uśmiechniętych kobiet. Uśmiech rozświetla całą twarz, a poza tym naukowo udowodniono, że uśmiech u drugiej osoby poprawia nastrój osoby, która go ogląda. Jeśli obiekt Twojego zainteresowania spojrzy na ciebie, uśmiechnij się, podtrzymaj kontakt wzrokowy. To go zachęci, dasz mu zielone światło do flirtu. W tym momencie mężczyzna zazwyczaj podchodzi do kobiety i rozpoczyna znajomość.

Pewność siebie i odrobina tajemniczości

U innych osób pociąga nas pewność siebie, pozytywne nastawienie, szczery uśmiech. To także recepta na sukces, łagodzenie konfliktów oraz uwodzenie. Nie ma znaczenia czy wyglądasz jak modelka, czy też nie, pewność siebie jest bardzo seksowna i czarująca. Powinnaś czuć się komfortowo z samą sobą, a twoja pewność siebie przyciągnie mężczyznę. Bądź otwarta na innych, nie oceniaj "książki po okładce".

Mowa ciała

W komunikacji oprócz kontaktu wzrokowego duże znaczenie ma mowa ciała. Dlatego równie ważne jak to, co do niego mówisz, jest komunikat przekazywany przez twoje ciało. Generalna zasada jest taka, że sympatię budzą w nas ludzie, którzy zachowują się w podobny do nas sposób - wtedy zaczynają myśleć, że skoro jesteśmy podobni, to na pewno będziemy się świetnie rozumieć. Dopasuj więc swoje gesty do jego, a on poczuje, że nadajecie na tych samych falach. Bardzo ważne, by nie przesadzić z identyczną gestykulacją. Jeśli chcesz podwyższyć temperaturę wieczoru, spójrz na jego usta i zawieś na dłuższą chwilę spojrzenie na jego wargach.

Kobiecość

To zarówno cechy biologiczne i psychiczne. Kobiecość tkwi w każdej kobiecie. Trzeba umieć ją tylko wydobyć lub podkreślić. Mów łagodnym głosem, noś ubrania, które podkreślają kobiece kształty, zachowuj się elegancko i z klasą. Mężczyźni pragną by, kobiety były jak w piosence Andrzeja Zauchy "natchnieniem, muzą, blondyneczką niedużą...".

Carpe diem, bo życie jest piękne

Życie jest za krótkie, bądź spontaniczna i naturalna, a z pewnością oczarujesz wybranka. Podejdź do znajomości na luzie i z lekkim sercem. To z kolei pomoże ci uniknąć ewentualnego rozczarowania.