Kochanka idealna

Jest pewna siebie, wie czego chce i doskonale wyczuwa potrzeby swojego mężczyzny czyli jak zostać wymarzoną kochanką?
Zaakceptuj swoje ciało

Nawet jeśli uważasz, że twoje piersi czy pupa nie są doskonałe, porzuć skrępowanie. Seks nie ma nic wspólnego z konkursem piękności. Jeśli partner zobaczy, że lubisz swoje ciało, on też je pokocha. Kobiety, które uwielbiają pieszczoty, w łóżku zapominają o kompleksach. Czerpią radość z miłosnych igraszek, a fałdką tłuszczyku w ogóle się nie przejmują. Te kobiety wiedzą, że gdy mężczyzna płonie z pożądania nie zwraca uwagi na takie drobiazgi. I tu się nie mylą, partnerka jest wtedy dla mężczyzny boginią seksu.

Nie pytaj go o poprzednie partnerki

Nie warto zawracać sobie głowę ile kobiet on miał przed tobą. Przede wszystkim dlatego, że nie masz pewności, że on powie ci prawdę, mężczyźni lubią czuć się jak zdobywcy i wyolbrzymiać tą liczbę. Pozwól, żeby on pokazał ci wszystkie sztuczki, które zna, ale nie dociekaj, gdzie, od kogo i w jakich okolicznościach się ich nauczył. W innym przypadku niepotrzebnie wpadniesz w obsesję na punkcie jego byłych partnerek.

Detale

Bielizna osobista jest ostatnią częścią ubioru, która okrywa ciało człowieka. Każda kobieta wie, jak ważny to element gry wstępnej. Seksowna bielizna damska pozwoli ci poczuć się atrakcyjnie i zmysłowo, wyzwoli z ciebie kusicielkę i doda wieczorowi pikanterii. Mężczyźni to wzrokowcy, a więc to głównie wzrok stymuluje ich podniecenie. Efektowna bielizna potrafi wielu facetów doprowadzić na wyżyny seksualnych doznań. Wiemy też, że czerwień jest najgorętszą ze wszystkich barw. Niesie w sobie wielki ładunek emocjonalny. Moda na seksowną bieliznę trwa i trwać będzie.

Odwzajemniaj pieszczoty

Idealna kochanka powinna odwzajemniać pieszczoty. Niektóre kobiety są mało aktywne w łóżku, pragną być tylko pieszczone. Drogie Panie, nie tędy droga! Wielu mężczyzn skarży się na takie sytuacje. Idealna kochanka według mężczyzny powinna zatem pieścić partnera oraz wykazywać inwencję w urozmaicaniu pozycji podczas stosunku.

Pytaj co lubi

Warto pytać partnera, jak chciałby się kochać, jakie pieszczoty sprawiają mu największą przyjemność? Jeśli powie ci, że chciałby, abyś robiła coś wolniej lub szybciej, nie odbieraj tego jako słów krytyki. Stosuj się do jego próśb, a oboje na tym skorzystacie. On będzie wniebowzięty, a ty w jego oczach zostaniesz boginią seksu. Rozmowa w łóżku to podstawa wspólnej drogi ku rozkoszy.

Relaks najważniejszy

Przestańcie ciągle kontrolować swoje zachowanie. Nie można sobie odmawiać wszystkiego, co nieprzyzwoite. Szczególnie, że właśnie to, co nieprzyzwoite, jest najbardziej pociągające. Odkryj radość w spontanicznym seksie. Udany seks to zabawa dwojga ludzi, Pamiętaj, to wy ustalacie zasady.

Rozpalaj zmysły

Kiedy odbierasz świat wszystkimi zmysłami, przeżywasz seks i życie intensywniej. Podziel się z partnerem swoją erotyczną fantazją. Możesz również rano wsunąć do jego kieszeni liścik z opisem tego, na co będziesz miała ochotę po jego powrocie do domu. Nie rezygnuj z eksperymentów, nawet jeśli początkowo będziecie czuć się trochę niezręcznie. Sposobów na rozpalenie zmysłów jest mnóstwo! Macie ich pięć i każdy może wam dostarczyć mnóstwo przyjemności.