Sparaliżowana, ale nadal seksowna. Wypadek podczas wieczoru panieńskiego nie załamał jej. Udowadnia, że niepełnosprawni mogą normalnie żyć [ZDJĘCIA]

Rachelle Friedman była radosną dwudziestokilkulatką, która przygotowywała się do ślubu z ukochanym mężczyzną. Nieszczęśliwy wypadek odmienił całe jej życie. Częściowy paraliż unieruchomił ją, ale nie zabił w niej woli walki. Pokonała przeciwności losu, wyszła za mąż, a teraz udowadnia, że sparaliżowane kobiety też potrafią być seksowne.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Kilka lat temu Rachelle Friedman przygotowywała się do wymarzonego ślubu. Wszystko miała perfekcyjnie zaplanowane, jednak los spłatał jej figla. Podczas wieczoru panieńskiego uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Jedna z jej druhen przypadkiem popchnęła ją i wpadła do basenu. Niefortunnie uderzyła w dno basenu i została sparaliżowana.

Ślub marzeń

To wydarzenie zmieniło całe jej życie. Przeszła załamanie psychiczne, jednak po długie rekonwalescencji i pomocy psychologów doszła do siebie. Wiekiem wsparciem był dla niej także jej narzeczony.

Para postanowiła nie rezygnować z planów i nadal chciała zorganizować ślub według dawnego pomysłu. Dzięki pomocy najbliższych oraz firmy organizującej wesela ich marzenie się ziściło. Jedyną różnicą było to, że Rachelle poruszała się na wózku inwalidzkim.

Dziewczyna nie zrezygnowała ani z sukni ślubnej, ani z druhen. Mimo że jedną z nich była koleżanka, która doprowadziła do wypadku. Kiedy otrząsnęła się z pierwszego szoku, zrozumiała, że był to jedynie nieszczęśliwy zbieg okoliczności.

Wszystkie kobiety są seksowne

To wydarzenie zmotywowało ją do pokazania, że inwalidztwo wcale nie oznacza rezygnacji z marzeń. Osoby poruszające się na wózku nie są zdane tylko na innych, mogą żyć normalnie. Szczególnie chciała przekonać do tego wszystkie niepełnosprawne kobiety, który pełne rezygnacji ukrywają się w domach. Rachelle uważa, że powinny wyjść do ludzi, pokazać, że nadal są seksowne i kobiece.

Odważna sesja

Aby dowieść swego postanowiła wziąć udział w sesji zdjęciowej. Piękne zdjęcia miały pomóc nie tylko innym uwierzyć w siebie, lecz także jej - chciała zobaczyć siebie w innej odsłonie. Jej wola walki i determinacja pokazują, że osoby sparaliżowane mogą normalnie żyć. Mogą czuć się seksowne i kochane. Rachelle udowadnia to każdego dnia. Jest nie tylko piękną, silną kobietą, lecz także szczęśliwą żoną i matką.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Więcej o:
Komentarze (96)
Sparaliżowana, ale nadal seksowna. Wypadek podczas wieczoru panieńskiego nie załamał jej. Udowadnia, że niepełnosprawni mogą normalnie żyć [ZDJĘCIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rlnd

  Oceniono 477 razy 419

  "Jedna z jej druhen przypadkiem popchnęła ją i wpadła do basenu. Niefortunnie uderzyła w dno basenu i została sparaliżowana."

  Współczujemy druhnie, która wpadła do basenu i została sparaliżowana.
  Współczujemy też autorowi tego artykułu...

 • Gabriel Olszewski

  Oceniono 460 razy 264

  Mojego kumpla też sparaliżowało po wypadku ale nie rozbiera się i nie pokazuje swoich nagich zdjęć zbokom się tylko wziął się za naukę i kończy studia informatyczne a że mu dobrze nauka idzie to ma już zapewnioną pracę po ukończeniu studiów.

 • jednooki.pirat

  Oceniono 283 razy 221

  Można by oczekiwać, że osoby niepełnosprawne, będą miały inną wrażliwość i starały się pokazać, że w człowieczeństwie nie tylko o cielesność chodzi. No cóż. Czas na Stevena Hawkinga, żeby dorósł, zrzucił ubrania i pokazał donga na Instagramie.

  Boże, ślij już tą wielką wodę, bo dawno już po terminie...

 • Jacek Kepka

  Oceniono 139 razy 123

  A co możecie drodzy Państwo redaktorzy powiedzieć kobietom także sparaliżowanym ale jednak mniej urodziwym niż te na zdjęciach. Czy ich życie już się skończyło?

 • ch3heg

  Oceniono 152 razy 118

  Sparaliżowana kobieta nadal posiada tyłek i piersi - szok i niedowierzanie!

 • pushit

  Oceniono 107 razy 95

  fragment tytułu: "(...) Wypadek podczas wieczoru panieńskiego nie załamał jej (...)"
  fragment tekstu: "(...) To wydarzenie zmieniło całe jej życie. Przeszła załamanie psychiczne (...)"

 • six_a

  Oceniono 135 razy 85

  dziś człowiek, który nie zamieszcza swoich gołych zdjęć na insta czy gdzie tam, jest niestety popie...ny. pogódźcie się z tym. jakoś.

 • cholonek

  Oceniono 112 razy 82

  Nadal seksowna....
  Kolejny tekst politpoprawnego komanda z Czerskiej: "martwa, ale nadal seksi!"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX