- Przyjdźcie na mój pogrzeb w jasnych kolorach, nie przychodzicie opłakiwać mojej śmierci - pośmiertnie opublikowany apel matki dwójki dzieci wzrusza Internautów

Seema Jaya Sharma po 6 latach cierpień przegrała z nowotworem. Podczas całej walki z rakiem działała w organizacji na rzecz chorych na raka piersi. Mimo słabych rokowań, zarażała optymizmem. Teraz syn zmarłej opublikował na Facebooku jej pożegnalny list. Internauci nie kryją wzruszenia.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

38-letnia Angielka, matka dwójki dzieci, przegrała toczącą się przez 6 lat trudną walkę z rakiem piersi. Ani kolejne operacje, ani chemioterapia nie przynosiły efektów. Nowotwór powrócił i lekarze nie mogli już nic więcej zrobić.

Pożegnalny list

Seema Jaya Sharma odeszła 21 sierpnia 2015 roku. Tuż przed śmiercią postanowiła jednak w niezwykły sposób pożegnać się nie tylko z najbliższymi, lecz także całym światem. Poprosiła swojego 17-letniego syna, aby tuż po jej odejściu umieścił na profilu na Facebooku informacje o pogrzebie oraz list pożegnalny.

Screen listu pożegnalnego Seemy fot. screen facebook.com/seemajayasharma

Seema mówi wam: - Yo man!

Ostatnie słowa tej silnej kobiety chwytają za serce. Seema była pogodzona z własnym losem, nie bała się tego, co czeka ją po śmierci. Nie chciała więc, aby rodzina i przyjaciele pogrążyli się w żałobie:

- To ja... SEEMA Jaya Sharma. Mój syn przekaże wam informacje na temat pogrzebu, itd. Proszę przyjdźcie w jasnych kolorach, ponieważ nie przychodzicie opłakiwać mojej śmierci, ale celebrować moje życie!! Proszę utrzymajcie mnie przy życiu poprzez dobre chwile, a za każdym razem kiedy będziecie się śmiać, cieszyć i dobrze bawić, będę bawić się razem z wami! Nie płacz za mną Argentyno... Prawda jest taka, że nigdy nie wiedziałam, gdzie mieścisz się na mapie! Geografia nigdy nie była moją mocną stroną!! W każdym razie mówię "pokój z wami" i jeśli ptak zrobi wam kupę na głowę, to wiedzcie, że to tylko ja. Mówię wam przez to "yo man!"

Right, well you know me and even though i'm bed bound...I can't just sit doing nothing so am making the most of every...

Posted by Seema Jaya Sharma on  18 lipca 2015

Barwna osobowość

Ten niecodzienny list pożegnalny podbił serca Internautów. Pod postem pojawiły się setki komentarzy, w których nawet nieznajomi ludzie składają kondolencje i są pod wrażeniem niezwykle silnej i barwnej osobowości zmarłej.

Ostatnie słowa Seemy są pogodne i odzwierciedlają to, jaką była osobą - ciepłą, radosną i zabawną. Taka też była w stosunku do innych chorych. Wspierała działalność fundacji chorych na raka piersi. A w 2013 roku została twarzą kampanii Cancer Research.

Więcej o:
Komentarze (20)
- Przyjdźcie na mój pogrzeb w jasnych kolorach, nie przychodzicie opłakiwać mojej śmierci - pośmiertnie opublikowany apel matki dwójki dzieci wzrusza Internautów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ziental555

  Oceniono 60 razy 50

  Jak możecie skurczybyki pod artykułem reklamować portale, które dopuszczają się oszustwa w biały dzień. Weźmy na przykład stronę naszcodziennik.com/artykuly/tajemnica-starzenia-rozwiazana-otn-rwd/ którą reklamujecie. WSZYSTKIE komentarze i osoby komentujące są fikcyjne a strona ma jedynie sprawiać wizualnie wrażenie godnej zaufania! Jak to jest, że tego samego dnia demaskujecie procedery dot. garnków i pakietów medycznych dla starszych osób i jednocześnie podkładacie czytelników oszustom?

 • m.borkowski4

  Oceniono 56 razy 40

  Mój teść umiera na raka, wśród moich znajomych w przedziale 30-45 lat w zasadzie każdy zna kogoś kto na raka choruje albo sam jest chory, ciekawe, że Ci, którzy mogliby się nad tym problemem zastanowić walczą o dostęp do koryta albo udają, że problemu nie ma. Kiedy producenci żywności, odzieży, środków ochrony roślin, napojów itd. zaczną być sądzeni jak za ludobójstwo? Przesadzam? Prawie we wszystkim są związki kancerogenne, dlaczego nikogo to nie dziwi?

 • Max Neutrino

  Oceniono 38 razy 16

  Śliczna kobieta. Pokój z Tobą!

  maxxximalizator.blox.pl

 • romcia1969

  Oceniono 5 razy 1

  Super BABKA. Szlag mnie trafia, jak piszą "przegrała walkę z rakiem" itp. Idźcie w końcu po rozum do głowy - czy osoba pisząca ten artykuł powiedziałaby o bliskiej osobie, że przegrała walkę z chorobą!!!!! Czy na tym świecie jest się tylko przegranym, albo wygranym, może po środku tego jest coś jeszcze - normalne życie!!!!!

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 15 razy 1

  To smutne, "efektywne" nauczanie powoduje że ludzie w USA nie wiedzą niczego o świecie, przyuczeni jedynie do zawodu. Inżynier nie porozmawia z lekarzem nawet na poziomie ogólnym bo mają tylko wąską wiedze w swojej dziedzinie.

 • boo-boo

  Oceniono 30 razy 0

  Angielka ? Wy się tam gimbusy doinformujcie w kwestii chociażby terminologii- Angielka, Brytyjka.....

 • white_lake

  Oceniono 52 razy 0

  piękne, tylko że ona z całą pewnością nie była Angielką
  z daleka widać i słychać, że Hinduska, a jak ktoś nie wie, to jeszcze ma zdjęcie w sari

 • romcia1969

  Oceniono 3 razy -3

  Super BABKA. Szlag mnie trafia, jak piszą "przegrała walkę z rakiem" itp. Idźcie w końcu po rozum do głowy - czy osoba pisząca ten artykuł powiedziałaby o bliskiej osobie, że przegrała walkę z chorobą!!!!! Czy na tym świecie jest się tylko przegranym, albo wygranym, może po środku tego jest coś jeszcze - normalne życie!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX