To najlepiej wystylizowany pies na świecie. Wabi się Kuma i mieszka ze swoją panią w Japonii [ZDJĘCIA]

Koczek, kucyk, hipsterska czapka albo dobierany warkocz. Nie wiesz, jak się uczesać? Inspiracją może być Instagram tego słodziaka. Profil Kumy, psa rasy Shih tzu, obserwuje już ponad 14 tysięcy osób.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Ta, zdobywająca popularność w mediach społecznościowych modelka, to piesek rasy Shih tzu. Wabi się Kuma, co po japońsku znaczy: niedźwiedź. Pokusa innej interpretacji tego imienia jest ogromna. Kuma bardziej niż dzikiego, puchatego zwierza, przypomina modną koleżankę.

?????! ???????????????????????? ???????????????????( ´?`) #????? #?????????? #???1??????? #?????????????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ??? (@moem_n) 6 Kwi, 2015 o 6:59 PDTFryzura na każdy dzień tygodnia


Fryzury Kumy są imponujące. Zachwycają zarówno "niedbałe" stylizacje (jak ta z hipsterską czapką na "bad hair day" albo modny koczek), jak i skomplikowane upięcia: korona z warkocza i kokardka Lady Gagi. Włosy to jednak nie wszystko, liczą się dodatki. Wie to każda modnisia.

????????????????? ?????????-???\(^^)/

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ??? (@moem_n) 29 Lis, 2014 o 7:34 PSTAkcesoria sekretem stylizacji


Wiejska chusta, ozdoby cheerleaderki, uszy Myszki Miki albo romantyczny wianek jak u Lany Del Rey. To, jak wygląda Kuma, zależy od okazji. Czasem wystarczy para spinek. Wtedy sierść Kumy czesze wiatr. Innym razem piesek rasy Shih tzu oprócz małej peruki gejszy, dostaje i kimonko.

???????????????????????? Giiya(??????)???? ??????G???????????????? #????????? #????????!!!! #??????????? #??????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ??? (@moem_n) 20 Sie, 2015 o 6:05 PDTWschodnie inspiracje


Tradycyjny strój to nie jedyny wschodni akcent w stylówce Kumy. Jego właścicielka czasem podkreśla podobieństwo swojej pupilki do chińskiego lwa, nazywanego też piesem Fo. Wprawdzie uważa się, że protoplastą tego symbolu świętości był mastif tybetański, ale kto powiedział, że naturze nie można pomóc?

??---????---?? #?????? #????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ??? (@moem_n) 6 Lut, 2015 o 6:39 PST


Jak widać na zdjęciu poniżej, Kuma oprócz wyglądu, poddaje się też wymagającym treningom. Ćwiczy wytrwałość, równowagę i siłę koncentracji. Na zimę jest już przygotowana. Przynajmniej pod względem modowym.

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

???(????)???? ????????????????????\(^o^)/ #??????????????? #????????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ??? (@moem_n) 9 Maj, 2015 o 9:24 PDT