To prawdopodobnie najseksowniejszy nauczyciel matematyki, jakiego zobaczycie [ZDJĘCIA]

Ma 28 lat i dwie pasje: inżynierię mechaniczną oraz dbanie o sylwetkę. W obydwu ma osiągnięcia, a pasja numer jeden niebawem zaowocuje doktoratem. Pietro Boselli chodzi po wybiegach, pozuje do zdjęć, ale także wykłada matematykę. Ku radości studentów i chwale londyńskiego uniwersytetu.

Pietro Boselli ma 28 lat i pochodzi z Negrar we Włoszech. W 2007 roku przyjechał do Londynu studiować inżynierię mechaniczną na University College London. Po roku za doskonałe wyniki w nauce otrzymał stypendium. W toku studiów otrzymał kilka wyróżnień, a jego opracowanie naukowe na temat optymalizacji turbiny samolotowej trafiło na międzynarodową wystawę naukową w Vancouver.

Thx @markcantdotcom @josephkocharian and @attitudemag for the cool shots

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pietro Boselli (@pietroboselli)

Dwa lata temu Boselli otworzył przewód doktorski. Powierzono mu także prowadzenie wykładów z termodynamiki przed setką studentów. I to właśnie jeden z uczniów, robiąc z ukrycia zdjęcie telefonem, zamieścił post na swoim profilu z dopiskiem ?najseksowniejszy nauczyciel matematyki?. Post się rozszedł po mediach społecznościowych, a o przystojnego mężczyznę upomniał się świat mody.

After riding my first wave! ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pietro Boselli (@pietroboselli)

Na szczęście Boselli nie jest modelem-nowicjuszem. Jako małe dziecko pojawił się w kampanii Armani Junior. Był także fizycznie przygotowany na to, by z miejsca - porwany spod tablicy - mógł pozować topless na plaży.

Bo oprócz mądrej głowy Boselli ma także wspaniałe ciało. Treningi i rzeźbienie muskulatury to druga pasja inżyniera. Dwa razy dziennie ćwiczy, a przez cały czas przestrzega zdrowej diety.

Saving a summer selfie for a rainy day ..

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pietro Boselli (@pietroboselli)

- Na początku wstydziłem się przed kolegami z uniwersytetu, że po godzinach jestem modelem. Teraz wszystko się wydało i przestałem się krygować. To, że jednego dnia mam wykłady, a następnego chodzę po wybiegu, bardzo mi odpowiada - tłumaczy.

To, co Pietro zarobi w modelingu, ma zamiar odłożyć na założenie własnej firmy inżynieryjnej. Piękny umysł w pięknym ciele - idealne połączenie.

Jak wam się podoba przyszły inżynier?
Więcej o:
Komentarze (24)
To prawdopodobnie najseksowniejszy nauczyciel matematyki, jakiego zobaczycie [ZDJĘCIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ulanzalasem

  Oceniono 27 razy 27

  "W toku studiów otrzymał kilka wyróżnień, a jego opracowanie naukowe na temat optymalizacji turbiny samolotowej trafiło na międzynarodową wystawę naukową w Vancouver."

  Wtedy nikt o nim nie napisał ?

 • wessling

  Oceniono 37 razy 21

  To zdjęcie z projektantami mówi wszystko. Oni się świetnie bawią w swoim towarzystwie. Co zostaje kobietom ? Brzuchaci tatuśkowie i rachityczni okularnicy. I znowu to faceci biorą wszystko co najlepsze. Czasem to aż mi was żal, dziewczyny.

 • ewa8a

  Oceniono 17 razy 17

  ,,PYTANIE Jak wam się podoba przyszły inżynier?''. Jaki przyszły ? Autor newsa nie czyta tego, co pisze. Wcześniej była mowa o tym, że jest wykładowcą i otworzył przewód doktorski.

 • kloceklego

  Oceniono 14 razy 8

  to prawdopodobnie najlepszy "artykuł" jaki tutaj przeglądałem (nie mylić z czytaniem)

 • Anka Krakowska

  Oceniono 20 razy 4

  geje szczesliwi, dziewczyny mniej, najgorzej ze ten uczeń sie o tym przekonał...miejmy nadzieje, ze chociaz byl pelnoletni...

 • mrs.courvoisier

  Oceniono 1 raz 1

  faceci za nim szaleją

 • malwina969

  0

  szukasz faceta swoich marzeń www.eufrante.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX