Pojechała na ryby i... Zdjęcie dziewczyny poparzonej popularną rośliną przyprawia o dreszcze [FOTO]

21-letnia Emily Petrozza po spacerze z przyjaciółmi dostała wysypki. Nie spodziewała się, że rano jej twarz zmieni się diametralnie, a ona zostanie gwiazdą mediów społecznościowych.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

W weekend Emily, mieszkająca w Newington w Stanach Zjednoczonych, wybrała się ze znajomymi na ryby. Gdy wróciła do domu, dostała wysypki. Następnego dnia jej twarz bardzo spuchła. Dziewczyna nie mogła nawet otworzyć oczu. Każdy ruch powiekami sprawiał jej ból. Rozpłakała się i nie wiedziała, co robić. Zdesperowana prosiła o pomoc znajomych. Jej przyjaciółka, Allison Hoddman, zaproponowała, że zawiezie ją do lekarza.

Okazało się, że dziewczyna poparzyła się liśćmi bluszczu. Dostała odpowiednie leki i jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Czuje się już znacznie lepiej.

Historia jednak zyskała lekko komiczny wymiar. Podczas wizyty u lekarza, przyjaciółka zrobiła Emily zdjęcie, a siostra dziewczyny, Lauren, udostępniła je na Twitterze. Jak powiedziała w rozmowie z serwisem BuzzFeed News: "Jej spuchnięte oczy były zbyt zabawne, aby nie udostępnić ich dalej." Użytkownicy Twittera pomyśleli podobnie i zdjęcie polubiło ponad 60 tysięcy osób, a zabawnym komentarzom nie było końca.

Ktoś porównał poszkodowaną do fauna z filmu "Labirynt Fauna".

Zdarzyły się też porównania do ryby!

Internauci zestawili jej zdjęcie także z kadrem z filmu "Hitch". Widzimy na nim Willa Smitha, który dostał alergii po zjedzeniu owoców morza.

W ten sposób zupełnie nieświadoma Emily stała się gwiazdą mediów społecznościowych. Ciekawe, jak zareagowała na psikusa, który zrobiła jej siostra.

Dałyśmy naszym piłkarzom fryzury słynnych Orłów Górskiego. Jak wyglądają? FANTASTYCZNIE!

Czy zdarzyło się wam dostać uczulenie na twarzy?