Komentarze (37)
Namawiali, namawiali i namówili. A my z mężem już wiemy, czy depilator IPL działa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Oliwia

  Oceniono 4 razy -4

  Z własnych doświadczeń polecam depilację laserową niż depilator. Regularnie uczęszczam na laser do krakowskiej kliniki vesuna i jestem bardzo zadowolona. Już nie muszę pamiętać o częstym goleniu nóg czy pach, no i moja skóra ani nie jest podrażniona, ani zacięta. Mimo kilku powtórzeń rozłożonych w czasie wydaje mi się, że dla efektu warto.

 • superpolpol

  Oceniono 6 razy -4

  Szekle się kończą Michnikowi to i taki sponsorowany artykulik

 • ylgierd

  Oceniono 10 razy -4

  Gazeto, czekam na więcej nowinek, jak oddalić się od tego obrzydliwego gatunku jakim jest człowiek. Np gdyby było coś co na zawsze zlikwiduje pocenie, albo konieczność jedzenia i wszystkich obrzydliwych jego konsekwencji.

 • dudi-w

  Oceniono 30 razy -4

  Co za brednie!!!!!!!! Kobiety dadza sobie wmówic dowolna głupotę, byleby była droga i polecana przez celebrytki!!! Co roku inny krój spodni, butów, torebek, zmiana kolorów itp., itd.! Żenada. A potem sa niezadowolone, ze nie sa traktowane poważnie! To jednak słabsza (intelektualnie) płeć!!!!

 • alfred.ziemniak

  Oceniono 18 razy -10

  1500 zł za maszynkę do golenia? ja sobie jaja gole maszynką jednorazową z 2,5 zł i to kilka razy i wszystko ok, 1500 zł to chyba tylko kobiety i metromeni dadzą się naciągnąć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX