Medycyna estetyczna - błyskawiczny lifting twarzy

Z  wiekiem tracimy młodzieńczą jędrność i gładkość skóry. Jednocześnie następuje stopniowy zanik podściółki tłuszczowej wypełniającej kontury twarzy. Utrata jej objętości może powodować, że cała twarz sprawia wrażenie szczuplejszej i węższej, a policzki wydają się zapadnięte. W efekcie możemy wyglądać na starszych niż w rzeczywistości. Jak ten proces zatrzymać?

Nie tylko wiek może być przyczyną utraty objętości i konturów twarzy. Nadmierne korzystanie z różnego rodzaju diet może spowodować, że już po 20 roku życia  przedwcześnie zestarzejemy się. Nawet jeśli fałdy lub zmarszczki nie są widoczne, to nadmierna utrata tłuszczowej tkanki podskórnej spowoduje opadanie lub zwiotczenie skóry albo nawet zapadnięcie policzków. Wszystko to sprawi, że twarz będzie wyglądała nie tylko na zmęczoną i smutną ale także starszą.

 

Jak temu zaradzić?


Najnowszym zabiegiem, jaki znalazł się w ofercie gabinetów medycyny estetycznej jest terapia STYLAGE XXL. Umożliwia wypełnienie dużych ubytków objętości i przywrócenie harmonijnych proporcji twarzy. Szybko - cały zabieg trwa ok. pół godziny i skutecznie za pomocą kwasu hialuronowego proporcje twarzy zostają poprawione. Dlatego bezpośrednio po zabiegu wyglądamy młodziej.

 

Jakie są zalety metody STYLAGE XXL?


STYLAGE XXL to produkt charakteryzujący się największą spoistością i zdolnością do korekty objętości spośród wszystkich produktów z linii STYLAGE. Można go bardzo łatwo wstrzykiwać przy użyciu kaniuli (igła zakończona owalnie, aby nie niszczyć naczyń włosowatych pod skórą), a po iniekcji preparat pozostaje podatny na modelowanie przez lekarza, co gwarantuje skuteczną korekcję i bardzo naturalnie wyglądający efekt.

 

Przy jakich defektach stosuje się tę nowoczesną metodę?


STYLAGE XXL zwiększa objętość tkanek podskórnych (na kościach policzkowych, policzkach, podbródku) i zapewnia błyskawiczną korekcję głębokich wklęsłości. Jedna z przypadłości, przy której stosowna jest ta nowoczesna metoda, są właśnie zapadnięte policzki w wyniku utraty tkanki podskórnej. Terapia pozwala przywrócić pełniejszy, bardziej młodzieńczy wygląd i wzmocnić kontur twarzy. Uwydatnienie kości policzkowych sprawi, że będą bardziej widoczne, jak za dawnych lat.

 

Cena zabiegu: 2000 zł

 

Zabieg wykonać można w Klinice Ambroziak Estederm