"Gdybym tylko wiedział przed ślubem, że ona...". Ludzie wymieniają, czego nie wiedzieli o obecnych współmałżonkach [WYZNANIA]

Są pewne zatajane w okresie narzeczeństwa informacje, które wychodząc na jaw po ślubie mogą skutkować unieważnieniem aktu małżeństwa - także w przypadku ślubu kościelnego. Niestety część faktów docierających już po zawarciu związku małżeńskiego skutkuje wyłącznie rozczarowaniem i żalem. Jakie na przykład?

Nie chcemy siać w głowach zaręczonych narzeczonych zamętu i ziarna niepewności, ale... Czasami sygnały, że związek nie rokuje są ewidentne. I tu chyba nie ma co się łudzić, że ślub będzie lekiem na całe zło.

. Fot. Flickr.com/daniel burka/CC BY-NC 2.0

ZOBACZ, CO LUDZIE WOLELIBY WIEDZIEĆ PRZED ŚLUBEM

Innym razem włożenie na palec obrączki w zaskakujący sposób katalizuje zmiany na gorsze. Bywa także tak, że ignorujemy wszelkie znaki na ziemi i niebie, nieśmiałe uwagi znajomych, dziwne zachowania partnerów. Części z nas wydaje się, że miłość poradzi sobie ze wszystkim, inni sądzą, że odrobina pracy nad związkiem wystarczy.

Po czasie może pojawić się jednak smutna refleksja. I w tym wypadku -galerią cytatów z forów - pokazujemy mocne argumenty stojące za tym, że pełna wiedza na temat partnera mogłaby jednak zmienić bieg historii. Z naciskiem na "mogłaby".

PRZECZYTAJ TAKŻE, JAKIE SEKRETY MAJĄ PRZED ŻONAMI MĘŻOWIE

Fot. Flickr.com/Trevor Butcher/CC BY 2.0


Quiz. Wiesz jak dobrze opiekować się swoim psem? Możesz się zdziwić

Psy nie powinny jeść żadnych kości, bo mogą się zadławić
Sprawdź! Rozwiąż QUIZ

Gdybyście mogli cofnąć czas, poślubilibyście swoich partnerów?
Więcej o:
Komentarze (9)
"Gdybym tylko wiedział przed ślubem, że ona...". Ludzie wymieniają, czego nie wiedzieli o obecnych współmałżonkach [WYZNANIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bemeta

  Oceniono 57 razy 49

  Gazeto, placicie za takie wypociny? Nie wierze.

 • zewszad_i_znikad

  Oceniono 53 razy 45

  Idiotyczny "artykuł". Po pierwsze: "gdybym wiedział, jaką ona jest egoistką" - złe cechy, które "wyszły w praniu", to nie to samo, co zatajenie. Wyobrażacie sobie egoistę, który powie "Kochanie, muszę ci coś powiedzieć: jestem egoistą"? Samolub ze swej istoty zwykle nie uświadamia sobie, że wykorzystuje innych.
  A po drugie: do cholery jasnej, ile można tej kultury obrazkowej? Bez durnych obrazków się nie da? Precz z artykułami-wyliczankami! Precz z udawaniem, że szesnaście zdań i osiem obrazków to artykuł!

 • japka_putina

  Oceniono 32 razy 30

  Jest takie powiedzonko:

  Przed ślubem on myśli, że ona się nie zmieni, a ona ona myśli, że on się zmieni. Oboje się mylą.

 • skandynawek

  Oceniono 26 razy 20

  Jest coś takiego jak czas narzeczeństwa i to powinno dać się poznać dokładnie.

 • remislanc

  Oceniono 7 razy 3

  Gdybym tylko wiedział, jakie pierdoły są w tym "artykule"...

 • Jan Wysocz

  Oceniono 51 razy 3

  a gdzie bym znalazł drugą taką głupią żeby mnie wzięła i męczyła się przez 49 lat co! a jak ja ją tą starą rurę kocham że nie widzę jej zmarszczek ani na przedniej upie ani na tylnej jest porostu stara rura piękna jak przed 49 laty tylko bzykać

 • rownowaznik

  Oceniono 2 razy 0

  przecież postępowcy się rozwodzą - tfu, oni nawet nie wstępują w związek małżeński kosztem innych udziwnień, więc w czym problem ?!?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX