"Gdybym tylko wiedział przed ślubem, że ona...". Ludzie wymieniają, czego nie wiedzieli o obecnych współmałżonkach [WYZNANIA]

Są pewne zatajane w okresie narzeczeństwa informacje, które wychodząc na jaw po ślubie mogą skutkować unieważnieniem aktu małżeństwa - także w przypadku ślubu kościelnego. Niestety część faktów docierających już po zawarciu związku małżeńskiego skutkuje wyłącznie rozczarowaniem i żalem. Jakie na przykład?

Nie chcemy siać w głowach zaręczonych narzeczonych zamętu i ziarna niepewności, ale... Czasami sygnały, że związek nie rokuje są ewidentne. I tu chyba nie ma co się łudzić, że ślub będzie lekiem na całe zło.

. Fot. Flickr.com/daniel burka/CC BY-NC 2.0

ZOBACZ, CO LUDZIE WOLELIBY WIEDZIEĆ PRZED ŚLUBEM

Innym razem włożenie na palec obrączki w zaskakujący sposób katalizuje zmiany na gorsze. Bywa także tak, że ignorujemy wszelkie znaki na ziemi i niebie, nieśmiałe uwagi znajomych, dziwne zachowania partnerów. Części z nas wydaje się, że miłość poradzi sobie ze wszystkim, inni sądzą, że odrobina pracy nad związkiem wystarczy.

Po czasie może pojawić się jednak smutna refleksja. I w tym wypadku -galerią cytatów z forów - pokazujemy mocne argumenty stojące za tym, że pełna wiedza na temat partnera mogłaby jednak zmienić bieg historii. Z naciskiem na "mogłaby".

PRZECZYTAJ TAKŻE, JAKIE SEKRETY MAJĄ PRZED ŻONAMI MĘŻOWIE

Fot. Flickr.com/Trevor Butcher/CC BY 2.0


Quiz. Wiesz jak dobrze opiekować się swoim psem? Możesz się zdziwić

Psy nie powinny jeść żadnych kości, bo mogą się zadławić
Sprawdź! Rozwiąż QUIZ

Gdybyście mogli cofnąć czas, poślubilibyście swoich partnerów?