Eiszelle siła zamrożonych komórek

Firma KLAPP Cosmetics wychodząc naprzeciw wielu potrzebom skóry proponuje terapię EISZELLE - efekt wieloletnich badań nad technologią pozyskiwania świeżych komórek i możliwością wykorzystania ich w profilaktyce starzenia się skóry.

EISZELLE to nowy wymiar kosmetyki! Naturalny i bezpieczny. Bez konserwantów i parabenów. Nie narusza naturalnej struktury i fizjologii skóry. Najnowocześniejsza technologia pozyskiwania składników aktywnych z tkanek specjalnej rasy owiec nadaje nowego znaczenia kosmetyce pielęgnacyjnej i anti-ageing.

Jedyny taki zabieg w Polsce

Innowacyjny zabieg anti-aging oparty jest na unikalnej formule składników, z których główną grupę stanowią świeże komórki pozyskiwane z rożnego rodzaju tkanek specjalnej rasy owiec: skóry i tkanki łącznej. Składnikami wspierającymi świeże komórki są kolagen, witamina C i chlorek wapnia. Produkt EISZELLE (zamrożone komórki macierzyste) powstaje w warunkach laboratoryjnych, gdzie pakowany jest do sterylnych strzykawek, co daje gwarancję wysokiej skuteczności działania.

Eiszelle Fot. Materiały prasowe

Linia EISZELLE oprócz zabiegu podstawowego daje możliwość wykonania wielu rożnych terapii dobranych do określonego typu cery i jej potrzeb, m.in. dla skór suchych, wymagających regeneracji, trądzikowych, wrażliwych czy uszkodzonych działaniem promieni UV.

Wskazania

-  skóra dojrzała z zaawansowanym procesem starzenia się, skóra wyniszczonej długotrwałą chorobą i dietami odchudzającymi;

-  różnego rodzaju problemy skórne, takie  jak: łuszczyca, trądzik, rumień, egzema, reakcje alergiczne, rozstępy;

Celem terapii EISZELLE jest pobudzenie skóry do odnowy poprzez aktywację "uśpionych" komórek macierzystych skóry, a więc uaktywnienie i jednoczesne wspieranie naturalnych procesów regeneracyjnych. Zdolność do nieograniczonej liczby podziałów komórek macierzystych skutkuje nieustanną regeneracją naskórka i skóry właściwej. Zabieg EISZELLE polecany jest jako wsparcie funkcji życiowych skóry spowalnianych upływem lat, destruktywnym działaniem wolnych rodników, promieni UV i skażeniem.

Etapy zabiegu

1. Oczyszczanie.

2. Peeling.

3. Tonizacja.

4. Eiszelle. Nanieść zawartość strzykawki na twarz i szyję, następnie wprowadzić w skórę metodą manupresury.

5. Eiszelle+. Nanieść zawartość strzykawki na twarz i szyję, następnie wprowadzić w skórę metodą manupresury lub z użyciem aparatu GK4.

6. Maska. Nałożyć na twarz, szyję maskę dowolnie dobraną do stanu skory (np. ANTI STRESS CREAM

PACK, EFFECT MASK, SKIN RENOVATOR MASK, PEPTIDE MASK) - pozostawić na około 15

minut. Ewentualne resztki delikatnie wmasować.

7. Pielęgnacja końcowa. Zastosować FRISCHZELLE CREAM lub odpowiedni do stanu skory i jej potrzeb, nanieść i lekko wmasować.

Efekty po zabiegu

-  pobudzenie procesów naprawczych skóry

- odnowa strukturalna skóry

-  napięcie konturów twarzy

- spłycenie zmarszczek i bruzd

- detoksykacja i nawilżenie

- złagodzenie stanów zapalnych

- przywrócenie równowagi biologicznej skóry

Cena: od 590 zł

KLAPP Cosmetics