NOWOŚĆ: Chusteczki nawilżane dla dzieci Velvet Baby. Doskonałe!

Dziecko, które pojawia się na świecie, zawsze jest w centrum zainteresowania rodziny. Rodzice chcą dla maleństwa wszystkiego, co najlepsze, najdelikatniejsze i najbezpieczniejsze. W trosce o delikatną skórę malutkich dzieci Velvet Care wprowadza na polski rynek od chusteczki nawilżane dla niemowląt i dzieci Velvet Baby Pure i Velvet Baby Sensitive.

Produkt pojawił się w sprzedaży w sierpniu 2015 roku. Nowe chusteczki gwarantują rodzicom poczucie wyjątkowej troski o swoje maleństwo. Mama i tata używając chusteczek Velvet Baby -  Pure lub Sensitive zapewniają odpowiednią, delikatną i naturalną pielęgnację, a także ochronę skóry dziecka, a wszystko to dzięki specjalnie dobranym składnikom oraz rygorystycznym testom dermatologicznym. Najważniejsze, żeby maleństwo było zdrowe i szczęśliwe, a rodzice uśmiechnięci.

fot. materiały prasowe Velvet


Potrzeby konsumentów

Mamy małych dzieci wybierając chusteczki nawilżane zwracają największą uwagę, aby były one wyprodukowane z odpowiedniego, miękkiego materiału, a także, żeby były odpowiednio nawilżone - nie za suche i nie za mokre. Kolejnym ważnym czynnikiem jest zapach, który nie powinien być zbyt  intensywny. Konsumenci zwracają także coraz większą uwagę na brak szkodliwych dodatków, które mogłyby uczulić delikatną skórę małego dziecka. Zaznaczają, że podoba im się kiedy chusteczki dla dzieci są trwałe, nie rwą się, a także skutecznie oczyszczają. Dzieje się tak, kiedy chusteczki są wyprodukowane z dobrej jakościowo, miękkiej i delikatnej włókniny.

fot. materiały prasowe Velvet

Doskonałe rozwiązanie - miękkie, delikatne i naturalne chusteczki nawilżane Velvet Baby

Delikatna, narażona na podrażnienia skóra niemowląt wymaga szczególnej troski. Dlatego nowe chusteczki Velvet Baby są wzbogacone o składniki o działaniu kojącym i łagodzącym. Zostały stworzone tak, aby dbać o delikatną i wrażliwą skórę dziecka. Specjalnie dobrane składniki są łagodne dla skóry, delikatnie pielęgnują, nawilżają i chronią jej naturalne pH. Wyjątkowo miękka i chłonna chusteczka Velvet Baby zapewnia komfort i skuteczne oczyszczanie, pozostawiając skórę czystą, świeżą i przyjemną w dotyku. Formuła nowych chusteczek została opracowana tak, aby dbać o szczególnie wrażliwą skórę dziecka. Produkty przeszły rygorystyczne testy dermatologiczne, które mają na celu wykrycie możliwych niepożądanych reakcji alergicznych. Nie zawierają alkoholu, parabenów, silikonów, syntetycznych olejów oraz phenoxyethanolu.

fot. materiały prasowe Velvet

Chusteczki nawilżane Velvet Baby Pure są bezzapachowe i hipoalergiczne, zawierają naturalny ekstrakt z aloesu, oczyszczają pupę delikatnie jak woda. Gwarantują naszemu maluszkowi czystość, naturalność, są niezwykle miękkie i delikatne. Nie zawierają żadnych zbędnych składników. Natomiast chusteczki nawilżane Velvet Baby Sensitive zawierają balsam z pantenolem, naturalny ekstrakt z aloesu i rumianku, są hipoalergiczne, mają łagodny zapach, charakteryzują się właściwościami pielęgnującymi, składniki zawarte w tych chusteczkach działają łagodząco i kojąco.

fot. materiały prasowe Velvet

Cieszmy się wspólnymi chwilami

Zdrowie, dobre samopoczucie i szczęście naszego dziecka jest dla nas niezwykle ważne. Zapewniając komfort skórze maluszka poprzez odpowiednią pielęgnację, możemy cieszyć się wspólnymi chwilami o każdej porze roku, zarówno latem jak i zimą. Nowe chusteczki Velvet Baby zapewniają rodzicom  poczucie komfortu i odpowiedniej pielęgnacji delikatnej skóry maluszka. Chusteczki skutecznie oczyszczają skórę dziecka, chronią przed podrażnieniami, dzięki komfortowej włókninie, która jest wyjątkowo miękka i chłonna.

Velvet Baby Pure, 64 chusteczki w opakowaniu, wymiary listka 160x190, cena 6,99

Velvet Baby Sensitive, 64 chusteczki w opakowaniu, wymiary listka 160x190, cena 6,99

Więcej o: