Świąteczna kolekcja F&F Home 2015

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku. Na tę okazję projektanci F&F Home przygotowali świąteczną kolekcję w dwóch odsłonach. Pierwsza propozycja to wnętrze w eleganckiej, złotej oprawie. Natomiast druga zestawia klasyczną czerwień z prostymi, skandynawskimi motywami.

SZYKOWNE ZŁOTO

Elegancki i wytworny styl to idealne rozwiązanie na uroczystą świąteczną kolację. Zestaw lśniących naczyń i połyskującego szkła pomoże zaaranżować ponadczasowy stylowy stół, który zachwyci wszystkich gości. Błyszczące złoto zestawione z krystalicznie czystą bielą nada luksusu i stworzy czarujący nastrój.

fot. materiały prasowe

 

SKANDYNAWSKIE ŚWIĘTA

Druga propozycja to opowieść o bożonarodzeniowej radości w minimalistycznym, ale przytulnym klimacie. Graficzne wzory to inspiracja znalezionym na pchlim targu w Sztokholmie skrawkiem tkaniny z nordyckim wzorem, który został odświeżony o współczesny design.

fot. materiały prasowe

 

Bazując na klasycznej czerwono-białej palecie barw można stworzyć prosty i nowoczesny stół świąteczny. Naturalne dodatki takie jak gałązki świerku będą doskonałym uzupełnieniem stołu w skandynawskim stylu. Z kolei urocze poduszki i pledy ze świątecznymi wzorami pomogą utrzymać ten wyjątkowy nastrój także w salonie i sypialni.

Tradycyjnie F&F Home zaskakuje atrakcyjnymi cenami, które pozwolą zmienić wygląd wnętrza na nowy sezon nie obawiając się o portfel.

Więcej o: