Kosmetyki marki KOBO Professional z tytułem SUPERPRODUKT Świata Kobiety 2016

Marka KOBO Professional, dostępna wyłącznie w drogeriach Natura, została doceniona w tegorocznym plebiscycie SUPERPRODUKT Świata Kobiety. Tytuł Superproduktu w kategorii Makijaż otrzymały ex aequo aż dwa zestawy kosmetyków marki - cienie do powiek w dwóch wersjach kolorystycznych Matt i Nude Eyeshadow Set, a także dwie palety do modelowania twarzy - Face Contour Palette i Face Strobing Palette. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w warszawskim hotelu Regent.

SUPERPRODUKT Świata Kobiety to coroczny plebiscyt, do którego magazyn "Świat Kobiety" zaprasza polskie marki kosmetyczne. W konkursie wzięły udział produkty, które pojawiły się na rynku w okresie od 1 sierpnia 2015 do 31 lipca 2016 roku. Nagrody przyznane zostały w ośmiu kategoriach.


Produkty KOBO Professional zyskały największe uznanie wśród jury, uzyskując I miejsce w kategorii Kosmetyki w podkategorii Makijaż. Palety cieni do powiek Eyeshadow Set zawierają dwie kompozycje kolorystyczne - matową i satynową - wysokiej jakości cieni przeznaczonych do profesjonalnego makijażu. Cienie umieszczone są w wygodnej magnetycznej palecie z lusterkiem i aplikatorem. Zestawy Strobing i Contour Palette przeznaczone są do rozświetlania i modelowania twarzy. Paleta do strobingu zawiera róż o satynowej strukturze, który w naturalny sposób podkreśli policzki i doda twarzy świeżości, rozświetlacz do rozjaśniania łuku brwiowego, wewnętrznego kącika oka i górnej partii policzków oraz puder brązujący do podkreślenia kości policzkowych i ocieplenia kolorytu skóry. Paleta do konturowania twarzy, skomponowana przez wizażystów, obejmuje rozświetlacz i dwa uniwersalne odcienie bronzera, które stworzą iluzję światłocienia pożądanego w nowoczesnym makijażu. Wszystkie produkty marki KOBO Professional dostępne są wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl.  


Zwycięskie marki zostały wybrane przez jury, w którego skład weszli: Wanda Biernacka (Redaktor Naczelna "Świata Kobiety" - przewodnicząca Jury), prof. Wojciech Drygas (kardiolog z Instytutu Kardiologii w Warszawie), Joanna Chatizow (kosmetolog), Joanna Neuhoff-Murawska (dietetyk), Izabela Pajor (Dyrektor Wydawniczy Pism Kobiecych Poradnikowych Wydawnictwa Bauer) oraz aktorki Grażyna Wolszczak i Katarzyna Zielińska.
W kwietniowym wydaniu "Świata Kobiety" na wszystkich czytelników czekać będzie wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania będą kosmetyki zwycięskich marek. Drogerie Natura przekazały na ten cel produkty o łącznej wartości 2 500 zł.