Nawilżająca pasta do zębów bioXtra

Higiena jamy ustnej ma ogromny wpływ na zdrowie całego naszego organizmu. Zaniedbane zęby i dziąsła to nie tylko dyskomfort ale również podstawa wielu chorób. Jeśli do tych problemów dołączy suchość w jamie ustnej przybiorą one na sile. Dlatego warto podczas codziennego mycia zębów sięgnąć po ultradelikatną pastę bioXtra, która dzięki zawartości naturalnych enzymów śliny oraz colostrum skutecznie nawilży jamę ustną przywracając nam komfort oraz pomoże zmaksymalizować efekt zabiegów higienicznych.

Warto zdać sobie sprawę z faktu, że nasze zdrowie zaczyna się w jamie ustnej. Patrząc na wygląd zębów i dziąseł lekarz jest w stanie ocenić stan naszego zdrowia. Nieodpowiednia higiena prowadzi do nieświeżego oddechu, a w dalszej kolejności do powstawania płytki nazębnej, próchnicy czy zapalenia dziąseł. Co więcej stan jamy ustnej jest w wielu przypadkach bezpośrednią przyczyną wystąpienia poważnych chorób.

Sięgając po pastę do zębów, która skutecznie nawilża jamę ustną nie tylko dbamy o zęby i dziąsła ale jednocześnie podnosimy w znaczący sposób komfort swojego życia. Ultrałagodna pasta do zębów marki bioXtra to jedyny produkt na rynku zawierający naturalne enzymy sliny oraz colostrum. Dzięki temu łagodzi objawy suchości śluzówek regulując mikrośrodowisko jamy ustnej. Przekłada się to bezpośrednio na ochronę przed tworzeniem się płytki nazębnej i próchnicy oraz jednoczesne wzmocnienie szkliwa. Dzięki temu produkt pomaga w utrzymaniu zdrowia zębów i dziąseł oraz zapewnia świeży oddech.