Letnie nowości i edycje limitowane w drogeriach Natura

W markach KOBO Professional, My Secret i Sensique pojawiły się kosmetyki do podkreślenia oczu i ust, modelowania twarzy i stylizacji paznokci. Wśród nich limitowane edycje lakierów do paznokci o neonowych kolorach My Secret Neon Color Nail Polish i lakieru do ust My Secret Shocking Lip Lacquer o głęboko nasyconym odcieniu, a także potrójne cienie do powiek Sensique Creative Eyeshadows oraz korektor modelujący KOBO Professional Modeling Illuminator with Tens'upTM. Wszystkie nowości dostępne są wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl.

My Secret NEON COLOR NAIL POLISH - edycja limitowana

Lakiery do paznokci o neonowych kolorach, które pozwolą wykreować fantazyjny letni manicure. Nowoczesna, lekka formuła zapewnia równomierne rozprowadzenie na płytce paznokcia i zapobiega
powstawaniu smug.
Pojemność: 10 ml
Cena: 9,99 zł

My Secret SHOCKING LIP LACQUER - edycja limitowana

Lakier do ust o nowym soczystym odcieniu 312 Holo Sweet Nude. Gwarantuje głębokie nasycenie kolorem i intensywny połysk. Lekka, żelowa konsystencja zapewnia łatwą aplikację i wyjątkowy efekt na ustach.
Pojemność: 7 ml
Cena: 11,99 zł

Sensique CREATIVE EYESHADOWS

Kremowe, nieperfumowane cienie do powiek o delikatnej jedwabistej strukturze. Łatwe w aplikacji. Dostępne w dwóch nowych odcieniach:
141 Caramel Cake i 142 Chocolate Dessert.
Waga: 4,5 g
Cena: 8,99 zł

KOBO Professional MODELING ILLUMINATOR with Tens'upTM

Nowy, lekko bananowy odcień korektora modelującego do rozjaśniania cieni pod oczami i modelowania twarzy. Perfekcyjnie maskuje oznaki
zmęczenia, drobne zmarszczki i linie. Pozwala na podkreślenie wybranych partii twarzy. Rozjaśnia skórę, sprawiając że wygląda ona świeżo i promiennie. Dzięki wygodnemu pędzelkowi zapewnia szybką i łatwą aplikację.
Pojemność: 7 ml
Cena: 16,99 zł