01 sierpnia rusza wakacyjny konkurs od Garnier Czysta Skóra

Wakacje to najważniejszy okres w życiu nastolatków, czas zabawy, beztroski i nowych znajomości. A początek roku szkolnego jest idealny momentem, aby pochwalić się letnimi przygodami. Konkurs Czysty Fun od Garnier Czysta Skóra, daje możliwość stworzenia wakacyjnego wideo i wygrania wyjątkowych nagród.

Garnier Czysta Skóra dba nie tylko o wolność skóry twarzy od niedoskonałości, dzisiaj marka daje również możliwość stworzenia własnego Video-story z wakacji i wygrania niezwykłych nagród. Osoby, które wezmą udział w konkursie mają szansę zdobyć smartfona Iphone7, personalizowaną obudowę na telefon lub zestaw kosmetyków od Garnier. Zachęcamy do zakupu 2 dowolnych produktów Czysta Skóra i zapoznania się z instrukcją konkursu na stronie www.garnierczystaskóra.pl.

Wystarczy wejść na stronę i stworzyć własną video-galerię z wakacji oraz odpowiedzieć na jedno konkursowe pytanie. Video-galeria to świetny sposób na pokazanie swoich wakacyjnych historii znajomym w social media.

Przy zakupie kosmetyków w wybranych punktach sprzedaży można też otrzymać zestaw modnych przypinek na ubrania w prezencie. Więcej informacji jest dostępnych na stronie garnierczystaskóra.pl

Konkurs trwa od 01 sierpnia 2017 roku do 01 września 2017 roku włącznie.