Barwy Harmonii - masła do ciała i sezon na ultranawilżenie

Zima to sezon, w którym nasza skóra wymaga specjalnej uwagi ze względu na suche, ogrzewane powietrze w pomieszczeniach, ciepłe i drażniące ubrania oraz niskie temperatury. Te czynniki mogą pogorszyć stan skóry: nadmiernie ją przesuszyć lub podrażnić. Dlatego ważne jest, aby, mimo że w tym okresie nie odkrywamy swojej skóry, zadbać o jej odpowiednie nawilżenie i kondycję.

Barwy Harmonii to linia polskiej marki Barwa, w której można znaleźć odżywcze masła do ciała o kuszących aromatach. Ich bogate formuły pomogą utrzymać skórę ciała w dobrej kondycji przez całą zimę, a różnorodność zapachów i składników pozwala na wybranie idealnej formuły w pielęgnacji skóry podczas chłodnych dni.

RÓŻANE MASŁO DO CIAŁA

pojemność: 220 ml

Różane masło do ciała Barwy Harmonii Rose to przyjemne połączenie współczesnej technologii z tradycyjną recepturą opartą na ekstrakcie z dzikiej róży. Tuż po aplikacji, jego zapach natychmiast otula skórę, a masło przyjemnie się wchłania, nie pozostawiając na niej tłustego filmu. Formuła została wzbogacona o naturalny olej ze słodkich migdałów, masło Shea i witaminę E. Produkt nie tylko głęboko nawilża, ale też regeneruje skórę i chroni ją przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Konsystencja kremowego musu natychmiast stapia się ze skórą pozostawiając na niej efekt wygładzenia i odnowienia.

OLIWKOWE MASŁO DO CIAŁA

pojemność: 220 ml

Oliwkowe masło do ciała Barwy Harmonii rozbudza zmysły apetycznym zapachem oliwek i naturalnie rozpieszcza skórę. Formuła oparta na oliwie z oliwek zawiera także naturalny olej ze słodkich migdałów, nawilżające masło Shea i witaminę E, która chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Masło głęboko nawilża i regeneruje oraz zapewnia efekt miękkiej, wygładzonej skóry tuż po aplikacji. Aromatyczny zapach oliwek i konsystencja kremowego musu sprawiają, że to idealny produkt do zimowej pielęgnacji skóry, który odpręży i zrelaksuje całe ciało. 

MASŁO DO CIAŁA BLACK ORCHID - EDYCJA LIMITOWANA

pojemność: 220 ml

Kremowe masło do ciała Barwy Harmonii Black Orchid szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu. Bogatą formułę tworzą składniki pochodzenia naturalnego, m.in.  z ekstraktu z makandi, naturalnego oleju ze słodkich migdałów, ekstraktu z cedru, kompleksu witamin A, E, P i H i masła Shea. Dzięki właściwościom odżywczym to unikalne masło do ciała nie tylko nawilża, zmiękcza i regeneruje naskórek, ale także chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Nie zawiera parabenów ani składników pochodzenia zwierzęcego.