Modne stroje kąpielowe - propozycje na każdą sylwetkę i dla kobiet w każdym wieku

Klaudia Stawska
13.06.2017 08:00
Wyszczuplające stroje kąpielowe

Wyszczuplające stroje kąpielowe (kolaż redakcja /materiały partnerów)

Szukasz nowego kostiumu kąpielowego przed zbliżającym się urlopem? Zobacz najmodniejsze modele na ten sezon i znajdź taki, który najlepiej podkreśli atuty twojej sylwetki. Przygotowałyśmy propozycje dla kobit w różnym wieku i w różnych przedziałach cenowych.

Stroje kąpielowe jednoczęściowe

W tym sezonie jednoczęściowe stroje kąpielowe przeżywają swój renesans. W kolekcjach wielu sklepów zajmują ważną część, nieraz kosztem nawet modeli dwuczęściowych. Jeżeli więc szukasz jednoczęściowego kostiumu, to w te wakacje masz możliwość wybierania spośród ogromnej oferty sieciówek oraz bardziej luksusowych marek. Wśród wyraźnych trendów pojawiają się nawiązania do kostiumów kąpielowych modnych w latach 90-tych - prostych, ale jednocześnie seksownych. Nie brakuje również odważnych propozycji - z wycięciami, zdobieniami, wiązaniami czy koronkami.

Sprawdź - modne stroje kąpielowe jednoczęściowe na lato!

Stroje kąpielowe jednoczęściowekolaż redakcja /materiały partnerów

Kostiumy kąpielowe dwuczęściowe i bikini

Jeżeli wolisz jednak dwuczęściowe modele, to również znajdziesz kilka ciekawych propozycji. W tym sezonie stawiamy na dwa przeciwstawne trendy, wybierając albo stonowane czarne stroje kąpielowe, albo odważne, soczyste i kolorowe modele. Bikini wciąż jest jedną z najmodniejszych propozycji, ale bez trudu znajdziesz w sklepach również bardziej zabudowane modele, które sprawdzą się w przypadku kobiet o pełniejszych kształtach. Ciekawą opcją jest również tankini, czyli koszulka kąpielowa z majtkami.

Kostiumy kąpielowe dwuczęściowe i bikinikolaż redakcja /materiał partnerów

Wyszczuplające stroje kąpielowe

Krępują się niechciane wałeczki i nadprogramowe centymetry? Wybierz wyszczuplający kostium kąpielowy. Najczęściej będzie to model jednoczęściowy, który dzięki specjalnemu krojowi oraz marszczeniom doskonale spłaszczy brzuch i wymodeluje sylwetkę. Sięgnij po ciemne kolory, ale nie musi to być koniecznie czerń. Świetnie sprawdzą się odcienie niebieskiego, khaki czy bordo.

Wyszczuplające stroje kąpielowekolaż redakcja /materiały partnerów

Wśród naszych propozycji nie znalazłaś kostiumu kąpielowego dla siebie? Zobacz więcej modnych strojów w naszym przeglądzie poniżej.

Więcej o: