Botki na jesień na każdą kieszeń: znaleźliśmy modele do 100, 300 i 500 zł

Klaudia Stawska
25.10.2017 12:00
Botki na jesień na każdą kieszeń

Botki na jesień na każdą kieszeń (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. zara.com)

Szukasz modnych botków, które odświeżą twoje jesienne stylizacje? Przygotowaliśmy przegląd butów na każdą kieszeń - w cenach do 100, 300 i 500 zł.

Botki do 100 zł

Botki w tej cenie to przede wszystkim modele mniej znanych marek lub z sieciówek. Nie oznacza to jednak, że muszą być one słabej jakości. Należy poświęcić nieco czasu, a za mniej niż 100 zł można dostać obuwie naprawdę niezłej jakości, nierzadko wykonane z naturalnej skóry. Warto również skusić się na modowe hity, jak welurowe czy metaliczne botki. Nie będziemy ich nosić na co dzień, jednak mogą stać się wyrazistym dodatkiem do stylizacji.

Botki do 100 zł
Botki do 100 zł (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Botki do 300 zł

Za mniej niż 300 zł można już kupić buty wysokiej jakości, czasem również bardzo dobrze znanych marek. Botki w tej cenie powinny być wykonane ze skóry lub naturalnego zamszu - wtedy masz gwarancję, że kupujesz produkt wysokiej jakości, który przetrwa wiele sezonów. Oczywiście, aby tak było musisz zadbać też o właściwą konserwację skórzanych butów. Warto szukać uniwersalnych botków, które będą pasować do jak największej ilości kreacji.

Botki do 300 zł
Botki do 300 zł (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Botki do 500 zł

W tym przedziale cenowym możemy pozwolić sobie na obuwie naprawdę wysokiej klasy, często bardziej prestiżowych marek. Polecamy przede wszystkim modele klasyczne, w neutralnych odcieniach, dzięki czemu zakupione buty będą pasować do większości elementów garderoby, bez względu na aktualnie panujące trendy. W tej cenie znajdziemy również buty luksusowych marek przecenione nawet 50-70%, dlatego jeżeli marzyłaś o butach z najwyższej półki to teraz jest dobra okazja na ich zakup. Koniec jesieni jest bowiem najlepszym czasem na kupowanie botków w promocyjnych cenach.

Botki do 500 zł
Botki do 500 zł (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Botki to bardzo uniwersalne obuwie, które sprawdza się doskonale nie tylko jesienią, ale również wczesną zimą. Jeżeli nie znalazłaś modelu dla siebie z powyższych pozycji, to poniżej przygotowałyśmy jeszcze krótki przegląd modnych botków na każdą kieszeń.