Sukienki wizytowe i koktajlowe za mniej niż 200 zł - najładniejsze propozycje polskich marek

Klaudia Stawska
27.10.2017 10:00
Sukienki wizytowe i koktajlowe za mniej niż 200 zł

Sukienki wizytowe i koktajlowe za mniej niż 200 zł (kolaż redakcja, materiały partnera)

Efektowna i elegancka sukienka nie musi kosztować majątku. Wybierając projekty polskich marek możemy nie tylko zaoszczędzić, ale również znaleźć kreację, której nie mają klientki sieciówek. Zobaczcie najładniejsze propozycje do 200 zł.

Mała czarna na każdą okazję

Na początek przygotowałyśmy kilka sukienek w czerni. To niewątpliwie jedna z najbardziej uniwersalnych kreacji, która sprawdzi się w niemal każdej sytuacji. Małą czarną dobrze mieć w szafie, jednak nie oznacza to, że trzeba na nią wydać majątek. Modele, które wybrałyśmy dla was, są nie tylko niedrogie, ale również wyróżniają się ciekawym krojem. Dzięki temu możecie mieć pewność, że przykujecie uwagę na przyjęciu czy imprezie, nawet jeśli postawicie na minimalistyczne dodatki. 

Mała czarna na każdą okazję
Mała czarna na każdą okazję (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Sukienki w soczystym kolorze

Sukienki wizytowe i koktajlowe w soczystych, odważnych kolorach to świetny wybór, kiedy np. chcecie odwrócić uwagę od kształtu swojej sylwetki. Doskonale ukrywają wszelkie nadprogramowe centymetry, a jednocześnie przyciągają uwagę. Wśród najmodniejszych kolorów zawsze znajdziemy czerwień, odcienie niebieskiego oraz fiolety i róże. Jednak równie ciekawą propozycją będą zielenie i cytrusowe kolory. 

Sukienki w soczystym kolorze
Sukienki w soczystym kolorze (kolaż redakcja, materiały partnera)

Kobiece pastele i jasne odcienie

Pastelowe sukienki są bardzo popularne, bo symbolizują delikatność, kobiecość i eteryczność. Jednak niektóre panie obawiają się sięgać po jasne kolory, w obawie, że mogą one pogrubiać. Nie przejmujcie się tym - jeśli uda wam się znaleźć dobry fason, to możecie mieć pewność, że pastelowy kolor doda lekkości sylwetce i odmłodzi wasz wizerunek. Chociaż jasne kolory kojarzą się z ciepłymi miesiącami w roku, nic nie stoi na przeszkodzie, by sukienkę wieczorową w takim odcieniu nosić przez cały rok. 

Kobiece pastele i jasne odcienie
Kobiece pastele i jasne odcienie (kolaż redakcja, materiały partnera)

Nie udało wam się znaleźć jeszcze wymarzonej sukienki na specjalne okazje? Poniżej przygotowałyśmy jeszcze więcej modeli w okazyjnych cenach, wszystkie od polskich projektantów:

Więcej o: