Najmodniejsza spódnica zimy jest idealna na wiele okazji! Gotowe zestawy: do pracy, na święta i na luzie

Klaudia Stawska
27.11.2017 13:30
Na wigilijną kolację

Na wigilijną kolację (Na wigilijną kolację (kolaż redakcja, materiały partnerów))

Kupując ubrania, warto wybierać takie, które sprawdzą się przy wielu okazjach. My proponujemy wam dzisiaj bardzo uniwersalną spódnicę, która doskonale będzie wyglądać zarówno w bardziej swobodnych, jak i oficjalnych zestawach.

Do pracy

Jako bazę wybrałyśmy piękną i uniwersalną spódnicę ołówkową. Jednak to, co ją wyróżnia to kolor. Zamiast klasycznej czerni czy granatu, sięgnęłyśmy po ciepły brąz. Ten kolor świetnie współgra z urodą większości Polek i świetnie sprawdzi się również w biznesowej stylizacji. Dobrałyśmy w tym zestawie do niego dodatki w odcieniu beżu i nude, by stworzyć stonowaną kreację. 

Do pracy
Do pracy (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Na wigilijną kolację

Na wieczór proponujemy tę samą spódnicę ożywić ciekawą, elegancką bluzką oraz biżuterią. Złoto i bordo to kolory, które często kojarzą się ze świętami, dlatego w stylizacji na wigilijną kolację dobrałyśmy akcesoria właśnie w tych odcieniach. Świetnie będą one się też komponować z brązową spódnicą. Całość wygląda nie tylko modnie, ale także stosownie do okazji, podkreślając podniosłość i wagę święta. 

Na wigilijną kolację
Na wigilijną kolację (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Na luzie

Czy spódnica, którą wybieramy do pracy lub na przyjęcie, może sprawdzić się również w luźniejszym zestawie? Oczywiście! Wystarczy dobrać do niej wygodny sweter oraz buty na płaskim obcasie, a zestaw sprawdzi się doskonale zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, jak i na rodzinny spacer z dziećmi. Plecak będzie modnym zastępnikiem dla torebki, a jednocześnie sprawi, że będziesz się czuć bardziej komfortowo. 

Na luzie
Na luzie (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Robiąc zakupy, zawsze staraj się wybierać ubrania i dodatki, które będą pasować na wiele okazji. Dzięki temu uda ci się stworzyć bazową garderobę, w której nie będą zalegać nienoszone ubrania oraz takie, które nie pasują do reszty twoich rzeczy. Poniżej wybrałyśmy dla was kilkanaście ubrań i dodatków, które mogą posłużyć za taką bazę.