Świąteczny film reklamowy Armani z Megan Fox

Megan Fox już po raz kolejny promuje produkty kosmetyczne marki Armani Beauty. Świąteczna kampania już ruszyła. Czy film prezentuje się lepiej niż przesadnie wyretuszowane zdjęcia?
Megan Fox promuje kosmetyki Armani Megan Fox już po raz kolejny promuje produkty kosmetyczne marki Armani Beauty Megan Fox po raz kolejny promuje produkty kosmetyczne marki Armani Beauty. Świąteczna kampania już ruszyła. Na serwisie Cocoperez.com pojawił się film reklamowy Część z was na pewno pamięta Megan Fox z poprzednich reklam kosmetyków do makijażu oraz produktów pielęgnacyjnych marki Armani Beauty. W jednym wydaniu uwodziła czerwienią ust i czarującym spojrzeniem, w drugiej odsłonie pokazała się z zupełnie innej, bardziej naturalnej strony. Trzeba przyznać, że jej charakterystyczne rysy twarzy świetnie pasują do tego typu kampanii. Poza tym aktorka jest jedną z ulubionych muz projektanta. Już parę tygodni temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia reklamowe ze świątecznej kampanii kosmetyków do makijażu. Wraz z nimi mogliśmy przeczytać także krytyczne komentarze dotyczące przesadzonego retuszu gwiazdy. Oczywiście był on zrozumiały, natomiast jeśli modelka wygląda jakby została namalowana, wiarygodność przekazu reklamowego pozostawia wiele do życzenia. Na serwisie Cocoperez.com pojawił się jednak film reklamowy, który w odbiorze jest znacznie bardziej przekonujący. Przede wszystkim nawiązuje do czaru lat 30. Widzimy proste linie, wyrafinowane kolory i luksusowe szczegóły (co ma w przypadku produktów Armaniego ogromne znaczenie). W tle przepiękna, tematyczna muzyka, która idealnie odzwierciedla również spokojny klimat świąt. Nowa kolekcja nazywa się Madre Perla, a oglądając produkty, już możemy zaliczyć je do wyższej półki tak zwanego Must Have. Złoto, srebro, ciepłe brązy, matowe lakiery i perłowe wykończenia...

Część z was na pewno pamięta aktorkę z poprzednich reklam kosmetyków do makijażu oraz produktów pielęgnacyjnych marki Armani Beauty. W jednym wydaniu uwodziła czerwienią ust i czarującym spojrzeniem, w drugiej odsłonie pokazała się z zupełnie innej, bardziej naturalnej strony. Trzeba przyznać, że jej charakterystyczne rysy twarzy świetnie pasują do tego typu kampanii. Poza tym aktorka jest jedną z ulubionych muz projektanta.

Już parę tygodni temu, w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia reklamowe ze świątecznej kampanii kosmetyków do makijażu. Wraz z nimi mogliśmy przeczytać także krytyczne komentarze dotyczące przesadzonego retuszu gwiazdy. Oczywiście był on zrozumiały, natomiast jeśli modelka wygląda jakby została namalowana - wiarygodność przekazu reklamowego pozostaje wiele do życzenia.

Na serwisie Cocoperez.com - pojawił się jednak film reklamowy, który w odbiorze jest znacznie bardziej przekonujący.

Przede wszystkim nawiązuje doczaru lat 30. Widzimy proste linie, wyrafinowane kolory i luksusowe szczegóły (co ma w przypadku produktów Armaniego ogromne znaczenie). W tle przepiękna, tematyczna muzyka, która idealnie odzwierciedla również spokojny klimat Świąt.

Nowa kolekcja nazywa się Madre Perla, a oglądając produkty już możemy zaliczyć je do wyższej półki tak zwanego Must Have. Złoto, srebro, ciepłe brązy, matowe lakiery i perłowe wykończenia... zresztą zobaczcie sami!

Zdjęcia znajdują się w naszej galerii!

Zobaczcie również:

Nowa, karnawałowa kolekcja Deborah

midnight spothlight, deborah, pomysł na prezent