Designerskie gadżety do sypialni

Gadżety do sypialni nie muszą być różowe i kiczowate. W naszej galerii ekskluzywne zabawki nie tylko dla dwojga.

Piórko do pieszczot

Delikatne piórko do pieszczot. Ułatwi kochankom nawzajem odkryć najwrażliwsze miejsca na ciele.

Zestaw zniewalająca misja

W skład zestawu wchodzą: latarka z niewidzialnym flamastrem, olejek do podniecającego masażu, żel podniecający dla kobiet, wiśniowy pisak do ciała, chusteczki do higieny intymnej, dwie saszetki lubrykantu, satynowa opaska do wiązania oczu lub rąk, pieszczotliwe piórko i moneta do gry (twoje/moje życzenie).

Wibrator Isla

To wodoodporny wibrator z sześcioma rodzajami wibracji. Po pełnym naładowanu dostarczy przyjemności nawet do czterech godzin.  W eleganckim pudełku, z satynowym etui.

Prezerwatywy

Komplet 10 prezerwatyw z dołączoną satynową saszetką, która zapewni dyskrecję nawet gdy wypadnie z torebki. Transparentne, gładkie,  ultra-cienkie i wykonane z naturalnego kauczuku prezerwatywy wzmacniają przyjemność intymnego kontaktu i zapewniają wyjątkową ochronę.

Wibrator Ina

Wyposażony jest w osiem różnych rodzajów wibracji o regulowanej częstotliwości. Została zaprojektowana tak, by stymulować wszystkie strefy erogenne.

Motif

Mimo małych rozmiarów daje maksimum przyjemności.  Z łatwością przylega do dłoni i może również służyć do masażu całego ciała.

Więcej o: