Nasze ulubione pozycje

Sekretem najgłębszych przeżyć seksualnych i udanego życia intymnego jest m.in. właściwe dopasowanie pozycji seksualnej do warunków intymnych partnerów. W naszej galerii ulubione seks pozycje.
Pozycja: klasyczna Pozycja: klasyczna rys. Marta Szubert

Pozycja klasyczna

W pozycji klasycznej kobieta leży na plecach, a mężczyzna na niej. Ciężar ciała podtrzymuje na łokciach i kolanach. Ta pozycja seksualna umożliwia wprowadzenie członka głęboko, co daje mu dużą satysfakcję i szybką erekcję. Pozycja klasyczna bywa czasem zwana misjonarską. Ta pozycja do uprawiania seksu jest idealna dla kobiety, która uwielbia tulić swojego partnera. Umożliwia pocałunki, kontakt wzrokowy, zatem bardzo zbliża partnerów do siebie. Takie relacje potęgują kontakt seksualny. Pozycja miłosna jest najlepsza do delektowania się chwilą.

Pozycja: na jeźdźca Pozycja: na jeźdźca rys. Marta Szubert

Pozycja na jeźdźca

Pozycja na jeźdźca to opcja zwykle lubiana przez mężczyzn ze względu na to, że w większości są wzrokowcami. Podczas tego typu współżycia mogą oni cieszyć wzrok ciałem kobiety w ruchu. Takie pozycje miłosne, gdzie to kobieta jest stroną dominującą, pozwalają na współżycie, kiedy mężczyzna jest zmęczony, a kobieta ma energię na wspólne igraszki. Idealna pozycja dla kobiet z dużym temperamentem i pomysłami na ujeżdżanie mężczyzny. W tej pozycji partnerzy mogą się całować, pieścić swoje ciała. Warto wspomnieć, że pozycja erotyczna na jeźdzca jest jedną z bardziej znanych pozycji, w której rola kobiety jest dominująca.

Pozycja: boczna Pozycja: boczna rys. Marta Szubert

Pozycja "na łyżeczkę"

Partner leży za kobietą, na boku, a wprowadzenie członka odbywa się od tyłu. Kobieta ma lekko odchylona głowę do tyłu, oboje mają złożone i lekko podkulone nogi. Kobieta naciska na penis i w ten sposób czuje go jeszcze intensywniej. Pozycja na łyżeczkę jest bardzo cichą pozycją. Polecana jest także osobom, które spodziewają się dziecka. Podczas stosunku nie dochodzi do nacisku na brzuch kobiety przez mężczyznę. Jest to pozycja przyjazna kobiecie, ponieważ mężczyzna nie dusi jej swoim ciężarem. Pozycja miłosna umożliwia również ruchy bioder kobiety, kiedy partner się zmęczy. Jest to bardzo swobodna i wygodna pozycja miłosna, która daje duży komfort.

LTN

Pozycja: od tyłu Pozycja: od tyłu rys. Marta Szubert

Pozycja od tyłu

Ma więcej fanów wśród mężczyzn. Kobiety cenią ją w mniejszym stopniu, występuje tu nieco mniejszy kontakt wzrokowy i uczuciowy (partnerzy nie widzą swoich spojrzeń, mimiki, wyrazu twarzy i odczuć). Dla wielu osób bywa jednak bardzo podniecająca, powoduje stosunkowo głęboką penetrację członka w pochwie kobiety.

Pozycja: na siedząco Pozycja: na siedząco rys. Marta Szubert

Pozycja na siedząco

Pozycje siedzące, w których partnerzy mogą się wzajemnie obserwować, są bardzo podniecające. Pozycja ta zalecana jest partnerom, którzy pragną opóźnić szybkość orgazmu. Daje możliwość bezpośredniego, fizycznego kontaktu najwrażliwszych na erotyczny dotyk sfer ciał obojga kochanków: wzgórków łonowych, okolic brzucha i piersi. Umożliwia głęboką penetrację, którą kontroluje, w zależności od potrzeb, kobieta poruszająca się w górę i w dół po osi członka.

Więcej o:
Komentarze (39)
Nasze ulubione pozycje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • januszz4

  Oceniono 64 razy 54

  W tym zestawie brakuje jeszcze pozycji "na rodeo": zaczyna sie w pozycji na jeźdźca, po chwili kobieta oświadcza, że ma aids i od tego momentu mężczyzna stara się ją zrzucić z siebie.

 • Gość: Majka

  Oceniono 61 razy 31

  Najbardziej lubię "na jeźdźca" w pupę. Totalny odlot i orgazm jak tralala :)

 • Gość: majka

  Oceniono 35 razy 29

  wszystkie sa dobre pozy gdy tylko robotnik jest dobry.....

 • Gość: admin

  Oceniono 26 razy 20

  Od tyłu! The beściak !!

 • Gość: Podpisz się

  Oceniono 22 razy 16

  ide ogladac pornole

 • Gość: oblatana w temacie

  Oceniono 25 razy 11

  Do facetów, którzy przechwalają się, że ich żony lubią jedynie na jeźdźca. Kochani, one nie lubią, tylko to im pozostało. Przeważnie, kobieta nalega na jeźdźca, ponieważ jej facet nie potrafi trzymać tempa, a jego członek jest tak mały, że talko w tej pozycji czuć jakąkolwiek penetrację. Do tego, najprawdopodobniej cierpi na przedwczesny wytrysk, dlatego lepiej wybierać pozycje w których nie rusza biodrami, ponieważ ten ruch jeszcze bardziej przyśpiesza wytrysk..

 • Gość: taka jedna

  Oceniono 28 razy 10

  @Gość: :P
  Dlatego wielkość ma znaczenie. Z kiepsko wyposażonym facetem, pozycja od tyłu i nie tylko, to strata czasu. Konkretny ptak czyni cuda, nawet od tyłu :-)

 • Gość: facet

  Oceniono 11 razy 9

  a pozycja oralna?
  no gdzie ? :))))

 • yarrrr

  Oceniono 17 razy 9

  Najlepsza była Ziuta ze szklanym okiem. Wyjmowała je i mogłeś ją tam, za trzy dychy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX