Co znaczą nasze erotyczne sny?

Czy śnisz o tym, że uprawiasz seks z inną osobą niż ze swoim mężczyzną? Nie martw się, nie znaczy to, że jesteś skłonna go zdradzić. Naucz się interpretować swoje sny, by dowiedzieć się czegoś o sobie samej i o swoim związku.

Seks ze swoim byłym

Specjalistka od interpretacji snów i autorka książki poruszającej ten temat Lauri Quinn Loewenberg twierdzi, że sen ten to tylko znak, że twój mózg zaczyna się godzić ze zmieniającymi się uczuciami wobec twojego byłego, zwłaszcza jeśli związek nie rozpadł się z twojej inicjatywy. Często też taki sen może dać ci wgląd w twoją obecną relację, która uległa już rutynie. Pojawienie się byłego w twoich snach symbolizuje chęć rozbudzenia ponownie namiętności.

Seks z szefem

Według Loewenberg sen ten mówi o tym, że chciałabyś być bardziej asertywna i autorytatywna. Podobnie jest, gdy śnisz o seksie ze swoim współpracownikiem, którego na jawie nawet byś nie dotknęła. Najprawdopodobniej podziwiasz w nim niektóre cechy, które chciałabyś zobaczyć w samej sobie.

Seks z nieznajomym

Zachodzisz w głowę kim jest ten przystojny nieznajomy, o którym śnisz po nocach? Loewenberg zna na to odpowiedź - to ty! Czy nie wykazałaś się niedawno odwagą, siłą lub wręcz zuchwałością? Sen pokazuje, że jesteś bardzo dumna ze swoich osiągnięć.

Seks z drugą kobietą

Sny erotyczne o drugiej kobiecie świadczą o tym, że masz skłonności d biseksualizmu? Loewenberg w to wątpi. Jest to raczej oznaka twojej pewności seksualnej i dumy z bycia kobietą. Takie sny często nachodzą podczas ciąży, kiedy organizm jest ustawiony na ultra-kobiecy tryb.

Seks z mężem przyjaciółki

Nigdy w życiu byś tego nie zrobiła, więc czemu stale o tym śnisz? Loewenberg twierdzi, że prawdopodobnie ma on jakąś cechę, której ci brakuje u twojego partnera. Może jest bardziej czuły i wspierający? To dobry moment, by się nad tym zastanowić i porozmawiać ze swoim mężczyzną o tym, czego potrzebujesz.

Więcej o: