Pomysł na walentynki

Przed nami święto miłości! Podsuwamy pomysły na udane spędzenie walentynek. Romantycznie, ekstremalnie, namiętnie - sama wybierz, co Cię kręci.

Kino, kolacja...

Wersja klasyczna, zachowawcza, ale nie musi być pozbawiona dreszczyku emocji. Wyjście w miasto 14 lutego może być prawdziwym wyczynem - spontaniczne kupno biletów na seans graniczy z cudem, a zdobycie stolika w knajpie wiąże się z przekupieniem kelnera. Wcześniejsze zarezerwowanie miejsc w kinie i restauracji uchroni przed frustracją. Wybierzcie lekką i zabawną komedię romantyczną albo rzewny melodramat. W komponowaniu okolicznościowego menu pomogą restauratorzy - dobry pomysł to zestaw dla dwojga, którym można się podzielić i rozpalić zmysły. Jeśli jesteś w wieloletnim związku, umów się z ukochanym pod kinem - przypomnicie sobie czas pierwszych randek.

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

W zaciszu domowym

Dzień Zakochanych można celebrować w miłej, domowej atmosferze. Bez wychodzenia z pieleszy wspólnie przygotujcie kolację, odpalcie świece i puśćcie nastrojowe ballady. Gotowanie w parze może być wstępem do dalszej części wieczoru. Dobrą opcją jest również zamówienie jedzenia na wynos i zjedzenie go w domu. Zamiast wychodzić do kina, możecie zorganizować własny maraton filmowy. Lubicie tańczyć? To świetny moment na przytulanie się w rytm wolnej muzyki. Spędźcie ten wieczór razem, na robieniu tego, co sprawia Wam największą przyjemność.

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Pełen spontan

Obydwoje jesteście zaganiani i czujecie, że wpadacie w rutynę? Zróbcie coś szalonego. Porwij ukochanego z pracy na dwie godziny - zjedzcie lunch, a potem wynajmijcie pokój w hotelu. Zróbcie coś, co zdarza się tylko w filmach! Rozpalicie Wasze uczucie i będziecie mieli co wspominać. Nie zapomnijcie dowodów osobistych - przydadzą się Wam przy meldowaniu w hotelu. Nie dajcie się także pokonać wstydowi: jeśli recepcjonista pomyśli, że jesteście wiarołomną parą ukrywającą romans, tym większy dreszcz emocji będzie towarzyszył rendez-vous.

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Przeżycia ekstremalne

Dzięki bogatej ofercie firm proponujących kupony zniżkowe masz szansę przeżyć walentynki w niestandardowy sposób. Próbą dla miłości i partnerstwa może okazać się Dzień Zakochanych spędzony ekstremalnie. Może to być jazda off-road, przedzieranie się przez poligon czy zabawa w paint-ball. Decydując się na nietypowo kobiece podejście do święta zakochanych, masz szansę przeżyć coś nowego i sprawić przyjemność ukochanemu, który może być mniej odporny na wszechobecne serduszka i różowości.

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Pokaz multimedialny

Walentynki mogą być świetnym pretekstem na bardzo osobiste podejście do tematu. To idealny moment na wspominanie i powrót do przeszłości. Wyciągnijcie stare albumy, odpalcie film ze ślubu i wesela i wspominajcie. Jeśli masz więcej czasu na przygotowanie niespodzianki, a programy do prezentacji i edycji filmów nie mają dla Ciebie tajemnic, możesz przygotować pokaz slajdów albo zmontować zabawny film. Wyciągnięcie listów pełnych wyznań i wielkich słów także może być dobrym pomysłem na odkurzenie Waszej miłości.

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Gra w miłość

Walentynkowy szał to fajny pomysł na zorganizowanie miłosnej gry. Liczba punktów, które wymyślicie, zależy od Waszej fantazji. Umówcie się, że każde z Was przygotuje zagadki, których poprawne rozwiązanie doprowadzi do spotkania w wyznaczonym miejscu. Używajcie do ich stworzenia skojarzeń i określeń, które są znane tylko Wam. Tylko nie przesadźcie z poziomem abstrakcji i pamiętajcie, że postrzeganie przeszłości może się różnić. Nie podchodź do gry zbyt ambicjonalnie - chodzi przecież o dobrą zabawę!

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Niespodzianka za niespodzianką

Do zasypania ukochanego miłosnymi niespodziankami będziesz musiała się wcześniej przygotować. 14 lutego gazety codzienne publikują w miłosne ogłoszenia drobne - nie zapomnij złożyć go w odpowiednim momencie. Możesz wypalić płytę z piosenkami i dedykacjami dla ukochanego i włożyć ją do odtwarzacza w samochodzie. Zasypania miłosnymi wyzwaniami dopełni walentynkowa kartka od anonimowego nadawcy, zmiana wyświetlacza na laptopie i milion innych drobnych gestów, jak karteczki z wierszykiem w kieszeni. Mamy nadzieję, że podobną inwencją wykaże się także ukochany, bo walentynki zakładają wzajemność.

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Więcej o: