Walentynki singielki

Jeśli 14 lutego dla Ciebie święto braku miłości, nie smuć się. Walentynki można miło spędzić także bez ukochanego u boku!

Zrób sobie przyjemność

Sama powinnaś siebie kochać najbardziej pod słońcem. Niech bycie singlem nie stanie na przeszkodzie w zrobieniu sobie przyjemności. Mogą to być kwiaty, pyszna kolacja, nowa sukienka. Zastanów się, co sprawiłoby Ci radość i nie oszczędzając, zrób sobie niespodziankę. Bądź dla siebie miła i okazuj dużo uczucia. Uśmiechaj się do siebie i praw komplementy - w końcu jesteś sobie najbliższa! Być może za rok nie będziesz miała dla siebie aż tyle czasu, a miejsce w sercu zajmie druga osoba.

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Masaż Masaż Fot. Shutterstock

Poczuj się wSPAniale

Zafunduj sobie cudowny wieczór w spa - polinezyjski masaż, czy czekoladowy zabieg na ciało to szansa na odprężenie ciała i umysłu. Myśl pozytywnie i wycisz się. Jedną z zalet bycia samą jest fakt, że nikt Cię nie ponagla i nie pospiesza, żebyś wróciła do domu. Jeśli nie czujesz się najlepiej ze swoim singielstwem, w gabinecie spa znajdziesz azyl. Tutaj raczej nie robi się niczego w parach i przebywanie w pojedynkę nie zwraca niczyjej uwagi. Przy głębokiej relaksacji sprawdza się wizualizacja - wyobraź sobie, że leżysz na Bora Bora. Jeśli do pełni szczęścia w Twojej wizji potrzebny jest mężczyzna u boku, dołącz go do fantazji.

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Potańcówka w klubie Potańcówka w klubie Groszki

Impreza dla singli

Osób, które znajdują się w podobnej co Ty sytuacji jest więcej. Chociaż nie jesteście sparowani, to w pojedynkę także stanowicie dużą grupę konsumentów i walentynkową siłę nabywczą. Coraz popularniejsze są organizowane 14 lutego imprezy dla singli. Zakochane pary mają na nie wstęp wzbroniony. Poszukaj w sieci - może w Twojej okolicy coś się będzie działo. Odstaw się i idź zaszaleć. Kto wie, może właśnie w Dniu Zakochanych trafi Cię strzała Amora?

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Kolacja dla singielek

Jeśli nie chce Ci się wychodzić z domu, możesz sama zorganizować kolację dla znajomych w podobnej sytuacji. Zaproś inne niesparowane koleżanki, z którymi zamiast umartwiać się brakiem chłopaka, będziesz celebrowała swój wolny stan. Ugotujcie wspólnie składkową kolację i oplotkujcie zakochane pary. Możecie także porządnie powyśmiewać byłych i przyszłych facetów, powymieniać się radami na temat chodzenia na randki albo w ogóle słowem nie wspominać o walentynkach.

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Opakowania na prezenty świąteczne, Fafarafa, pudełko, 30,50 zł Opakowania na prezenty świąteczne, Fafarafa, pudełko, 30,50 zł Fot. Fafarafa

Pudełko z obietnicami

Walentynki to idealny moment na zaplanowanie wprowadzenia marzeń w życie, a właściwie realizację planów. Weź pudełko i schowaj w nim ważne dla Ciebie przedmioty - zdjęcie domu, w którym kiedyś chciałabyś zamieszkać, napisane na kartce imiona , którymi chciałabyś nazwać potomstwo, fotografię ideału mężczyzny. Złóż sobie obietnicę, że zrobisz wszystko, żeby za kilka lat nie były to tylko marzenia, ale częściowo zrealizowane postanowienia. Dzień Zakochanych może być symbolicznym dniem, w którym będziesz przedstawiała sobie roczne sprawozdanie z wykonanego planu.

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Odwróć uwagę od walentynek

Jeśli na samą myśl o Dniu Zakochanych robi Ci się źle na sercu, musisz oszukać umysł, odwracając uwagę od wszechobecnych par. Samo siedzenie w domu przed telewizorem nie wystarczy. Proponujemy, żebyś zajęła się czynnościami, które do tej pory odkładałaś - została w pracy po godzinach i dokończyła projekt albo prezentację, których od miesiąca nie możesz skończyć. Zajmij się porządkami w szafie albo prasowaniem. Przejrzyj i skataloguj zdjęcia z wakacji. Na pewno znajdzie się coś pożytecznego, czym będziesz się mogła zająć.

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Kadr z filmu 'Przeminęło z wiatrem' Kadr z filmu 'Przeminęło z wiatrem' Fot. EAST NEWS

Przeżyj prawdziwą miłość

Wypożycz dvd z najbardziej romantycznymi filmami wszech czasów. Nie głupie komedyjki  z hollywoodzkimi amantami, ale romanse i melodramaty, które inspirują. Przeżyj z ich bohaterami prawdziwą miłość. Jeśli się popłaczesz, super: łzy działają oczyszczająco. Jeśli powoli tracisz wiarę w miłość, być może dwugodzinny, dobrze zrobiony film, przywróci ją i da nadzieję na odwrócenie losu. Polecamy: ''Kiedy Harry poznał Sally'', ''Kiedy mężczyzna kocha kobietę'', ''Pożegnanie z Afryką'', ''Zaklinacz koni'', ''Przeminęło z wiatrem''.

Kinoplex.pl

Marzą Ci się Walentynki na sposób romantyczny? Kliknij tutaj!

Więcej o: