Walentynki w internecie

Dzięki internetowi walentynki przenoszą się w przestrzeń wirtualną. Złap swoją walentynkę w sieci! Specjalnie dla Ciebie wyszukaliśmy aplikacje i strony, które rządzą w Dniu Zakochanych.
walentynki walentynki Fot. Facebook

Osobista serenada

Najśmieszniejsza propozycja dla zakochanych i zalogowanych na Fejsie. Znany producent piwa, z okazji Dnia Zakochanych przygotował aplikację, która pozwala na stworzenie spersonalizowanej serenady. Należy wybrać adresata, a następnie słowa kluczowe utworu - im bardziej absurdalne, tym lepiej. Gotową miłosną pieśń odśpiewa i odtańczy wąsaty piosenkarz. Jeśli osoba, której chcesz wysłać gotową piosenkę ma zablokowane wpisy na swojej tablicy, to z przesyłki niestety nici...

Kto Cię najbadziej lajkuje?

Kto się w Tobie sekretnie podkochuje? Sama intuicja nie wystarczy w odkryciu prawdy. Swoje podejrzenia powinnaś podeprzeć poważniejszą analizą. W aplikacji Plusa zliczana jest liczba osób, które najaktywniej oceniają Twoją aktywność, czyli ''lajkowanie''. Niestety może się okazać, że sekretnym wielbicielem będzie siostra, przyjaciółka albo mama... Wyniki badania zawieszane są na tablicy, co samo w sobie jest zabawnym walentynkowym urozmaiceniem dnia. Fajna zabawa dla osób, które mają wielu znajomych.

SMS od serca

Pieniądze i pomysły na tworzenie okolicznościowych aplikacji mają najwięksi i najbardziej reklamowo obecni na rynku. Nic dziwnego, że Telekomunikacja Polska za pośrednictwem Serca i Rozumu wzięła walentynki na tapetę. Po zaakceptowaniu warunków regulaminu, duet pokaże Tobie film z Twoim udziałem, równolegle wysyłając miłosnego SMS-a. Jeśli ich twórczość przypadnie Ci do gustu, będziesz mogła wysłać walentynkę obiektowi westchnień. Bardzo fajne!

Piosenka z dedykacją

Propozycja w stylu retro. Pamiętasz  Koncert Życzeń - cudowny program telewizyjny sprzed lat. To w nim Krystyna Loska swoim ciepłym głosem przekazywała życzenia z okazji Złotych Godów babci Halince i dziadkowi Witoldowi od kochających wnucząt z Cieszyna. Dzięki Facebookowej aplikacji Muzodajni, możesz cofnąć się w czasie. Wystarczy, że zadedykujesz ukochanej osobie utwór muzyczny i okrasisz go kilkoma słowami prosto z serca. Ze względu na okoliczności i siłę wyrazu, Mariah Carey i Whitney Houston wiodą wśród zakochanych muzyczny prym.

Zabaw się w swatkę

W poszukiwaniach pomysłowych aplikacji walentynkowych postanowiliśmy przekroczyć umowne granice Polski. Na fanpage'u sieci amerykańskich drogerii Walgreens jest aplikacja, która zachęca do wyswatania pary. Jeśli masz ochotę pobawić się w Kupidyna, nie zwlekaj. Na specjalnie stworzonych kartkach udających zdjęcia, możesz połączyć dwoje znajomych, którzy Twoim zdaniem idealnie do siebie pasują. Zanim w to wejdziesz, zastanów się, czy potencjalni zakochani ucieszą się z naruszenia ich prywatności...

Kartka dla mniej romantycznych

Jeśli kiedyś lubiłaś malować, wycinać, kleić i składać, to masz powody do radości. W sieci także możesz wykazać się talentem plastycznym. Na stronie EasyHi możesz do woli tworzyć kartki walentynkowe z gotowych szablonów. Zabawne, poważne, romantyczne, słodkie - wybierasz, personalizujesz i wysyłasz. To prosty i skuteczny sposób na wysłanie okolicznościowych życzeń.

Filmik ze zdjęciem

Jeśli samo zdjęcie to dla Ciebie pomysł niewystarczająco zaawansowany technologicznie - wybierz opcję spersonalizowanej animacji. Nie oczekuj jednak rozbudowanych propozycji z wieloma efektami specjalnymi. Na stronie FunPunch znajdziesz spory wybór animowanych filmików, w które możesz wstawić swoje zdjęcie i podkręcić walentynkową atmosferę. Wybierz pielęgniarkę, która robi stiptiz i rozbaw ukochanego. Może zrewanżuje się Tobie zabawnym kankanem...

Więcej o: