Zakochane w sportowcach

Sportowcy i gwiazdy filmu, muzyki i telewizji potrafią się idealnie dogadać. Ich kariery spotykają podobne trudności, a zgrupowania sportowe można porównać do tras koncertowych czy wielomiesięcznego tkwienia na planie filmu. Które gwiazdy znalazły miłość w świecie sportu?
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk Forum

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Ania Przybylska wcale nie ukrywa, że życie jej rodziny podporządkowane jest karierze sportowej jej partnera - Jarka Bieniuka. W wywiadach mówi, że nie może się doczekać sportowej emerytury ukochanego. Na razie zaciska zęby i jak może najlepiej radzi sobie z domem i trójką dzieci. Dla niej bycie gwiazdą to sprawa wtórna, bo rodzina i ukochany są ważniejsi.

Khloé Kardashian i Lamar Odom

Należąca do słynnej w Stanach Zjednoczonych rodziny Kardashianów Khloé długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Kiedy wreszcie spotkała tego jedynego, nie czekała długo z pójściem do ołtarza. Koszykarza Lamara Odoma poślubiła w miesiąc od pierwszej randki. Chociaż nie wróżono związkowi powodzenia, para jest razem od 2009 roku. Przy nim najwyższa z sióstr Kardashian wygląda na drobną i niską kobietkę.

Więc już przestawiamy - oto modelka Gisele Bundchen i jej mąż Tom Brady. Więc już przestawiamy - oto modelka Gisele Bundchen i jej mąż Tom Brady. REUTERS/ERIC THAYER

Gisele Bündchen i Tom Brady

Brazylijska modelka swojego przyszłego męża, bardzo znanego futbolistę, poznała przez wspólnego znajomego, który wiedział, że Gisele i Tom wpadli sobie wzajemnie w oko. Bündchen absolutnie szaleje za swoim mężem - dla niego gotuje, dba o dom. Po narodzinach ich dziecka kompletnie oszalała na punkcie rodziny. A Tom Brady po pracy zajmuje się działalnością charytatywną wspierającą dzieci niepełnosprawne umysłowo.

Hilary Duff i Mike Comrie

Hilary Duff pomimo wielu okazji nie związała swojego życia z mężczyzną z show-biznesu. Aktorka i piosenkarka zupełnie straciła głowę dla hokeisty Mike'a Comrie'ego. Hilary powiedziała w wywiadzie, że jej mąż jest fantastycznym facetem i nie spotkała nikogo, kto powiedziałby na jego temat jedno złe słowo. W lutym 2012 roku Comrie ogłosił, że po 10 sezonach w amerykańskiej lidze hokejowej wycofuje się ze sportu. Ciekawe, czy dlatego, że chce spędzać więcej czasu w domu, czy ze względu na operację biodra, którą niedawno temu przeszedł.

David Beckham i Victoria Beckham David Beckham i Victoria Beckham AP/Evan Agostini

Victoria i David Beckham

Poznali się, gdy obydwoje byli młodzi, ale popularni. Beckham, cudowne dziecko piłki nożnej i Posh Spice od razu stali się ulubioną parą plotkarskich magazynów. Ich styl ewoluował, rodziły się kolejne dzieci, a oni są ciągle razem. Victoria trwa u boku męża bez względu na liczbę plotek mówiących o jego romansach. Pani Beckham skomplementowała ostatnio męża, mówiąc, że on tak naturalnie zawsze świetnie wygląda.

Adam Badziak i Agnieszka Szulim. Adam Badziak i Agnieszka Szulim. KAPIF

Agnieszka Szulim i Adam Badziak

Prezenterka telewizyjna i motocrossowiec poznali się w klubie, ale nie od razu się w sobie zakochali. Dzięki uporowi Adama Badziaka ich znajomość skończyła się cztery lata temu ślubem. Para ma wspólną pasję - motocykle. To także one, a właściwie nadmierna prędkość, z jaką jeździ motocyklista, są powodem największych konfliktów w związku pary.

Cameron Diaz i Alex Rodriguez Cameron Diaz i Alex Rodriguez Fot. Splash News Splash News/EAST NEWS

Cameron Diaz i Alex Rodriguez

Cameron Diaz zawsze należała do atletycznie zbudowanych gwiazd. Ostatnio jednak mięśnie jej ramion wyglądają na jeszcze bardziej wyrzeźbione, a ciało na jędrniejsze. Za poprawą kondycji i muskulatury Diaz stoi jej ukochany, baseballista NY Yankees Alex Rodriguez. Cameron nie jest pierwszą znaną kobietą w życiu Alexa. Wcześniej spotykał się krótko z Madonną i Kate Hudson. Od czasu, kiedy w 2010 roku jego serce zdobyła Diaz, para często widywana jest podczas wspólnych treningów.

Jessica Simpson i Eric Johnson

Jessica Simpson ma za sobą małżeństwo z innym muzykiem, Nickiem Lachey'em. Ich perypetie można nawet było oglądać na małym ekranie w reality show. Niestety miłość nie trwała wiecznie. Aktualnego ukochanego i ojca nienarodzonego jeszcze potomka, Jessica znalazła na boisku futbolowym. Eric Johnson gra w NFL. Pół roku przed poznaniem Jessiki Eric rozstał się z żoną. Jessica Simpson zapewnia, że Eric jest najcudowniejszym mężczyzną, jaki kiedykolwiek stanął na jej drodze.

Więcej o: