Jakich kobiet nie lubią... kobiety

Są typy, które działają innym paniom wybitnie na nerwy. Postanowiliśmy zebrać i opisać najczęściej wskazywane i najbardziej znielubione rysy osobowości.
kobieta kobieta Fot. Shutterstock

Słodka kobietka

Jest jak zabawka tamagotchi - trzeba się nią opiekować dzień i noc. Słodkie kobietki są zazwyczaj filigranowe i bardzo kobiece. Pozują na życiowo niezaradne - boją się same zmienić żarówkę, bo w obsadce czyha na nie prąd, nie biorą udziału w aktywnościach fizycznych, bo mogłyby sobie popsuć manicure. W szkole wszystko załatwiały na ładne oczy i tak już im zostało. Kobiety ich nie lubią, bo adresatami komunikatu ?jestem taka mała? są mężczyźni. Na nich to działa, bo mogą się wykazać i zostać bohaterem we własnym domu...

karierowiczka karierowiczka Fot. Shutterstock

Niepowstrzymana karierowiczka

Jak słowo kariera sugeruje, karierowiczkę najczęściej możemy spotkać w pracy. Nie lubimy jej, bo zawyża standardy, ma czas i ochotę każdą wolną chwilę inwestować w wykonywane zajęcie. Szefowie i szefowe ją uwielbiają, a szeregowi współpracownicy nienawidzą. Karierowiczka jest jak cyborg, dlatego dojdzie do stanowiska kierowniczego dużo wcześniej niż inni. Na pocieszenie pomyśl, że poza tabelkami w excelu, telekonferencjami i międzynarodowymi targami są jeszcze inne ważne dla higieny psychicznej sprawy - przyjaciele, wakacje i imprezy.

szara myszka, introwertyczka szara myszka, introwertyczka Fot. Shutterstock

Szara myszka jak bluszcz

Bezbarwna - idealnie wtapia się w tło. Ponieważ jej samej pozornie brakuje osobowości i wyrazistości chętnie podpina się pod inne, bardziej rzucające się w oczy osoby. Szara myszka to idealny materiał na damę dworu, która pieje z zachwytu nad swoją ładniejszą koleżanką. Myszki potrafią jednak szybko wykazać się inicjatywą i skutecznie od siebie uzależnić. Nie wiadomo kiedy, okazuje się, że z szarej myszy wychodzi niezła intrygantka siejąca plotki i sterująca wydarzeniami z tylnego siedzenia.

flirt flirt Shutterstock

Chorobliwa flirciara

Wystarczy, że zostawisz swojego faceta na trzy minuty, a ona wyrasta nie wiadomo skąd. Rozmawia z nim przechylając zalotnie głowę, kręcąc włosy na palcu i uśmiechając się słodko. Miałabyś ochotę przetrącić jej kark, ale zamiast tego,  podchodzisz i syczysz przez zęby słowa powitania. Flirciary są zagrożeniem dla sielanki panującej w Twoim związku. Najgorsze połączenie to flirciara singielka. Ta nie ma zahamowań - co wyrwie to jej. Flirt to sposób bycia flirciar, często robią to zupełnie nieświadomie - kokietując nawet podeszłego wiekiem szewca...

atrakcyjna kobieta atrakcyjna kobieta Fot. Shutterstock

Zjawiskowa Superlaska

To ciężki kaliber. Piękne, szczupłe i wysokie kobiety interesują mężczyzn i wzbudzają powszechną zazdrość wśród tych skromniej obdarzonych przez naturę kobiet. Nawet jeśli jesteś śliczna, to pojawienie się w zasięgu wzroku piękniejszej od Ciebie wzbudzi zainteresowanie mężczyzn i zdezorientowanie kobiet. Miejsce zjawiskowych superlasek znajduje się na stronach kolorowych pism, ewentualnie na jachtach rosyjskich oligarchów, szara codzienność to nasze terytorium i wara od niego!

podjadanie podjadanie Fot. Shutterstock

Leniuch i flejtuch

Rozlazła w formie i w treści. Niby ubrana, ale zawsze jakaś taka rozmemłana i powyciągana. Kiedy przychodzą goście nawet nie stara się udawać, że nie chciało jej się przyłożyć do przygotowań. Jej życiowym celem jest zużywanie jak najmniejszej ilości energii - dlatego nie robi więcej ponad absolutne minimum. Co gorsza część zadań sprytnie i podstępnie spycha na innych - wmanewrowując je np. w pieczenie ciasta czy organizację sylwestra. Leniuchy nie są nawet w swojej leniuchowatości urocze. To prawdziwe pasożyty żerujące na zaprzyjaźnionych znajomych i korzystające z każdej nadarzającej okazji, żeby się przypadkiem nie narobić.

Więcej o: