Seks, gwiazdy i skandale wideo

Utrwalanie na taśmie filmowej erotycznych igraszek to nic nowego. W ten sposób chętnie podkręcają swoje życie seksualne znani mieszkańcy stolicy światowego kina, czyli Hollywood.
Zdjęcie promujące perfumy Kim Kardashian Zdjęcie promujące perfumy Kim Kardashian "True Reflection" fot. mat. prasowe

Kim Kardashian i Ray J

W historię kina erotycznego zapisała się celebrytka Kim Kardashian.  Łóżkowe igraszki z piosenkarzem Ray'em J zaowocowały bardzo pikantnym nagraniem wideo. Para przez 30 minut uprawia seks przed kamerą, zmieniając pozycje i płonąc z namiętności. Kardashian pozwała firmę, która zajęła się dystrybucją nagrania i otrzymała odszkodowanie w wysokości 5 mln dolarów. Całe wydarzenie, choć wstydliwe, zostało jej wspaniałomyślnie wybaczone przez cały klan Kardashianów.

Paris Hilton Paris Hilton Paris Hilton/Fot. NATHAN STRANGE AP

Paris Hilton i Rick Salomon

Eksplozję seks taśm zapoczątkowała dziedziczka hotelowego imperium Paris Hilton. W 2003 roku do sieci przeciekło nagranie łóżkowego spotkania celebrytki z Rickiem Salomonem. Film dowcipnie zatytułowano ''One Night In Paris'', czyli jedna noc w Paryżu, lub jak w tym przypadku jedna noc w Paris. Hiltonówna i jej kochanek wykazali się na nagraniu giętkością ciał i pomysłowością. Film z ich erotycznymi wyczynami podziałał podniecająco nie tylko na parę. DVD z erotycznym nagraniem było najchętniej wypożyczanym filmem 2005 roku. Zarówno Paris jak i Rick dobrze wyszli na miłosnym rendez vous. Paris stała się sławna, a Rick dostał od dystrybutora DVD prawie pół miliona dolarów odszkodowania.

Colin Farrell Colin Farrell Fot. Matt Sayles AP

Colin Farrell i Nicole Narain

2003 rok był rokiem erotycznego skandalu Colina Farrella. Film rejestrujący jego wyczyny seksualne z czarnoskórą Playmate trafił do sieci błyskawicznie po zdarzeniu. Przez krótki czas można było pod adresem www.dirtycolin.com (po uiszczeniu uprzednio 15 dolarów opłaty) obejrzeć w scenach (nie tylko akcji) Colina Farrella. Na skonsumowanie znajomości z Nicole Narain Farrell potrzebował ponoć zaledwie 14 minut. Nagranie szybko zniknęło ze strony, bo krewki Irlandczyk zagroził, że pozwie każdego, kto przyłoży rękę do rozpowszechniania filmu.

Jennifer Lopez Jennifer Lopez EAST NEWS/Joyce Silverstein/REX FEATURES

Jennifer Lopez i Ojani Noa

W sądzie spotkała się także inna para, którą kiedyś łączyła oprócz pozwu wielka namiętność. Jennifer Lopez i Ojani Noa, pierwszy z jej trzech mężów, uwiecznili na płycie swoją romantyczną podróż poślubną. Ta erotyczna produkcja miała miejsce w 1997 roku i wbrew skandalowi, który wywołała, wcale nie była ostra. Ot, J.Lo. ucieka przed mężem w skąpej bieliźnie. Oprócz kilku klapsów i sceny, w której aktorka jest bez majtek na motorze, nie ma tam zbyt wiele soczystego materiału. Sąd w każdym razie zabronił rozpowszechniania nagrania i nakazał dystrybutorowi wypłacić celebrytce 10 mln odszkodowania.

Pamela Anderson i Tommy Lee

Pikanterii nie zabrakło natomiast w wideo nagraniu Pameli Anderson i jej ówczesnego męża Tommy'ego Lee. Para utrwaliła swoje seksualne zabawy między innymi na motorówce i w basenie. Nagranie trafiło do sieci dzięki inwencji włamywacza, który ukradł je z domu pary. Odrobina wstydu za upublicznione figle opłaciła się. Para za sfilmowane gorące zbliżenie otrzymała 1,5 mln dolarów zadośćuczynienia oraz procent z zysków z ich dystrybucji.

Lindsay Lohan Lindsay Lohan Lindsay Lohan/Fot. GARY HE AP

Lindsay Lohan i Calum Best

Aktorka młodego pokolenia Lindsay Lohan ma na swoim koncie skandale z narkotykami, alkoholem, obnażaniem się i lesbijskim związkiem w rolach głównych. Do pełni (nie)szczęścia brakowało jej tylko seks taśmy. I udało się! Jeden z jej chłopaków - Calum Best nagrał telefonem komórkowym moment, w którym Lindsay sprawia mu przyjemność oralnie. Zadowolony z siebie i najwidoczniej seksualnie usatysfakcjonowany Calum wysłał filmik znajomemu, który puścił go w obieg.

Rodzime produkcje

A jak wygląda nasza rodzima/chałupnicza filmografia erotyczna? Oprócz słynnej kąpieli w domu Wielkiego Brata i domniemanego nagrania seksu w samochodzie, w którym ponoć brała udział pewna aktorka i reżyser, skandali brak, więc albo nie lubimy obecności kamery w sypialni albo jesteśmy bardzo dyskretni w dokumentowaniu miłosnych zapasów. Dla osób, które chciałyby pobawić się w filmowców, kilka rad. Używajcie płyt pozwalających na ponowne ich nagranie. Trzymajcie swoje płyty dobrze oznaczone, w sobie tylko znanym miejscu i zdecydowanie poza zasięgiem dzieci. Pamiętaj - jeśli przechowujesz nagrania w komputerze- o czyszczeniu dysku przed oddaniem sprzętu do naprawy. To przez nieuwagę filmiki mogą później trafić do sieci. Jeśli ich nagranie sprawiło Wam przyjemność, to nie inaczej będzie przy odtwarzaniu filmu. Miłej zabawy, dobrego oświetlenia i jakości dźwięku dolby surround!

Więcej o: