Gwiazdy, które nie chcą brać ślubu

Nie chcą brać ślubu, bo to nie jest opcja dla nich. Te gwiazdy raczej nie staną na ślubnym kobiercu... chociaż nigdy nie należy mówić nigdy.
Eva Mendes Eva Mendes Eva Mendes

Eva Mendes

Eva Mendes uważa, że bycie mężem i żoną nie jest seksy stanem. Aktorka nie jest przeciwko instytucji, ani generalnej idei zamążpójścia, po prostu w jej przypadku taki układ nie ma szans powodzenia. Mendes spotka się aktualnie z Ryanem Goslingiem, może to i lepiej, że nie ma go zamiaru zaciągać przez ołtarz. Dzięki temu wszystkie wzdychające do aktora wielbicielki nie tracą nadziei na to, że los połączy je kiedyś z przystojnym gwiazdorem.

George Clooney George Clooney George Clooney/fot. pr photos

George Clooney

George Clooney przyznaje z szelmowskim uśmiechem, że próbował szczęścia w małżeństwie, ale nic z tego nie wyszło. Chociaż jego rodzice spędzili razem ponad pół wieku, na aktorze wynik ten nie robi wrażenia. W wywiadach aktor zapewnia, że nie mówi o małżeństwie, bo o nim nie myśli. Poza tym robienie z niego zagorzałego kawalera jest błędem, skoro aktor jest... rozwodnikiem. Clooney nie chce brać także ślubu dlatego, że celem jest dla niego udany związek, a nie podpisanie aktu małżeńskiego.

Charlize Theron Charlize Theron Charlize Theron

Charlize Theron

Charlize Theron nie chce brać ślubu z kilku powodów. Po pierwsze małżeństwo jej rodziców było bardzo nieudane i zostawiło w głowie aktorki urazę do tej instytucji. Po drugie Theron nigdy nie marzyła o ślubie. Jako nastolatka nie fantazjowała na temat sukienek ślubnych i wesela. Aktorka jak najbardziej jest za długoletnimi układami partnerskimi (czego dowodem są jej trwające po dziewięć lat związki), ale nie za składaniem oficjalnych deklaracji przed ołtarzem.

<b>Johnny Depp</b><br>
Mimo wąsów w zeszłym roku został okrzyknięty najseksowniejszym mężczyzną świata Johnny Depp
Mimo wąsów w zeszłym roku został okrzyknięty najseksowniejszym mężczyzną świata Fot. Plotek.pl

Johnny Depp

Johnny Depp uważa, że miłość to związek dwóch dusz i serc, który nie potrzebuje oficjalnego papierka, żeby trwać w szczęściu. Poza tym Depp już raz był żonaty - od 1983 do 1985 roku - i nie ma zamiaru powtarzać tego błędu. Aktor przez wiele lat był związany z francuską aktorką Vanessą Paradis, która miała podobny stosunek do brania ślubu. Depp żartował także, że nie mógłby poślubić Paradis, bo kto byłby na tyle wyrachowany, żeby słowem Depp zniszczyć tak piękne nazwisko. Para rozstała się, a fakt, że nie miała ślubu bardzo ułatwił kwestię formalnej separacji.

Goldie Hawn

Aktorka od lat związana jest z Kurtem Russelem. Ponieważ dwa pierwsze małżeństwa Goldie Hawn zakończyły się rozwodami, gwiazda postanowiła spróbować życia w konkubinacie. Największą zaletą takiego układu jest jej zdaniem wolność partnerów i ciągłe podtrzymywanie gorącej temperatury uczuć. Hawn każdego dnia budzi się z myślą, że może odejść i nie trzyma jej żaden papierek. Na razie ta metoda sprawdza się, pomimo kryzysu, który miał ponoć dotknąć parę jakiś czas temu.

John Hamm John Hamm AP/Katy Winn

Jon Hamm

Jon Hamm ze swoją partnerką Jennifer Westfeldt jest dłużej niż trwały małżeństwa jego i jej rodziców. Para od lat żyje bez ślubu i zapewnia, że taki układ jest dla nich najlepszy. I co najważniejsze sprawdza się od 15 lat. Jon Hamm, aktor znany z serialu ''Mad Men'' twierdzi, że Jennifer jest miłością jego życia. Dodaje także, że nie ma ''ślubnego chipa'' i dlatego nie da się zawlec przed ołtarz. Na szczęście jego ukochana myśli podobnie.

Ryan Reynolds Ryan Reynolds AP/Matt Sayles

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds nie od zawsze był nastawiony antyślubnie. Kiedyś przysięgał przecież miłość i wierność po kres dni Scarlett Johansson. Aktor nie chce powiedzieć, dlaczego związek z piękną gwiazdą nie przetrwał próby czasu - słusznie mówiąc, że skoro ślub nie był publicznym wydarzeniem to także rozwód takim nie będzie. Reynolds zapewnia jednak, że rozstanie z żoną było dla niego tak mocnym i smutnym przeżyciem, że zakładając, że kolejny ślub mógłby się skończyć podobnie, woli nie podejmować ryzyka.

Więcej o: