W kim kochają się gwiazdy?

Podkochiwanie się w znanych osobach to powszechna przypadłość. Ulegają jej nawet...same gwiazdy. Kto i do kogo czuje miętę?
Rihanna, Alexander Skarsgard Rihanna, Alexander Skarsgard Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Wyborcza.pl; materiały prasowe

Rihanna wzdycha do Alexandra Skarsgarda

Piosenkarka, uchodząca za atrakcyjną i seksowną kobietę, na planie filmu "Battleship" zadurzyła się w szwedzkim aktorze Alexandrze Skarsgardzie. Jeśli oglądałaś serial "Prawdziwa krew" to doskonale wiesz, że urokowi tego aktora ulegają nie tylko kobiety, ale także mężczyźni, dzieci i zwierzęta. Rihanna wyznała w wywiadzie, że Skarsgard jest tak przystojny, słodki i pociągający, że mogłaby się na niego gapić całymi dniami. Piosenkarka podczas kręcenia filmu zachowała jednak pełen profesjonalizm, a o wrażeniu, jakie zrobił na niej Skarsgard, obiekt westchnień dowiedział się po czasie...

Robert Pattinson, Kate Moss Robert Pattinson, Kate Moss Fot. AP Photo;Top Shop/AP

Robert Pattinson jest zachwycony Kate Moss

Do niego (albo do postaci Edwarda, którą wykreował w sadze "Zmierzch" wzdychają miliony - nie tylko nastolatek). Aktor wyznał w wywiadzie, że bardzo poważnie podkochiwał się w brytyjskiej top modelce Kate Moss. Jej zdjęcia miał poprzyklejane nad łóżkiem w swoim pokoju. Aktorowi podobały się także inne kobiety - nieco od niego starsze - Linda Blair i Jane Fonda. Jego młodzieńcza miłość nie znalazła jednak spełnienia - Kate Moss wyszła za mąż za innego. Pattinson poradził sobie z tym ciosem i na razie wygląda na całkiem zadowolonego ze związku z aktorką Kristen Stewart.

Taylor Lautner, Megan Fox Taylor Lautner, Megan Fox Fot. magazyn GQ

Taylor Lautner podkochuje się w Megan Fox

Sam piękny i umięśniony w kobietach Taylor Lautner także szuka wyjątkowej atrakcyjności. Jak ujawnił w jednym z wywiadów, jeszcze kilka lat temu jego ideałem kobiety i obiektem westchnień była Jessica Alba. Z czasem Alba spadła na dalszą pozycję w rankingu Lautnera, a pierwsze miejsce w jego fantazjach zajęła Megan Fox. Aktor uważa, że Fox jest nieskończenie piękna, zgrabna i zawsze wygląda zjawiskowo. Na razie serce Megan Fox jest zajęte (jest żoną Briana Greena i ponoć wkrótce zostanie mamą), ale kto wie, kto wie?

 Eva Mendes;Liam Gallagher Eva Mendes;Liam Gallagher Fot. Eva Mendes;Liam Gallagher

Eva Mendes wzdycha do Liama Gallaghera

Eva Mendes w opinii wielu mężczyzn to kobieta nie tylko wyjątkowo piękna, ale także nieziemsko seksowna. Inne kobiety zazdroszczą jej, bo rozkochała w sobie Ryana Goslinga, który od lat trafia na listy najpiękniejszych aktorów. Aktorka powiedziała kiedyś, że uwielbia brytyjskie zespoły muzyczne - The Smiths, The Stone Roses, a Liama Gallaghera z Oasis uważa za jednego z najbardziej pociągających mężczyzn na świecie. Może jej obecny ukochany zmienił trochę jej podejście do tej sprawy?

Rosie Huntington-Whitley, książę Harry Rosie Huntington-Whitley, książę Harry Fot. materiały reklamowe;prphotos

Rosie Huntington-Whitely czeka na oświadczyny księcia Harry'ego

Modelka i aktorka jest związana z byłym piłkarzem, który szturmem podbił Hollywoodm, Jasonem Stathamem. Czyżby miłość do niego była tylko wypełnieniem czasu w oczekiwaniu na tego jedynego? Rosie wyznała kiedyś w wywiadzie telewizyjnym, że ma obsesję na punkcie księcia Harry'ego. Modelka nie traci ponoć nadziei, że arystokrata odpowie na jej apel i wreszcie się oświadczy. Pytanie, jak na księcia z bajki zareaguje krewki Jason Statham?

Reese Witherspoon jest pod urokiem Roberta Pattinsona

Reese Witherspoon nie jest już nastolatką, która podkochuje się skrycie w gwiazdorach filmowych. To mama dwójki dzieci (trzecie w drodze), aktorka z dorobkiem i Oscarem na koncie. Na planie filmu "Woda dla słoni" uległa jednak nieodpartemu urokowi Roberta Pattinsona. W wywiadzie przyznała, że nie będzie udawała, że Pattinson nie zrobił na niej ogromnego wrażenia. Jak sama powiedziała, Pattinson jest bardzo, bardzo przystojny a do tego uroczy i szarmancki.

Katie Holmes marzyła o ślubie z Tomem Cruise'em

Na koniec prawdziwy rarytas i dowód na to, że marzenia się spełniają. Katie Holmes będąc młodą dziewczyną podkochiwała się w Tomie Cruise. Wyobrażała sobie, że spotyka go, zakochują się w sobie i w końcu wychodzi za niego za mąż. Kilkanaście lat później miał miejsce ślub jak z marzeń, w czasie którego Tom przysięgał Katie miłość. I jak tu nie mieć nadziei i nie wierzyć w szczęśliwe zakończenia?

Więcej o: