Czy on jest gotowy na małżeństwo?!

Jak powiedział komik Chris Rock, kobiety wychodzą za mąż, mężczyźni... poddają się. Po czym poznać, że on dojrzał do poddania się? Sprawdzamy!

Snuje wizje wspólnej przyszłości

W jego planach - bliskich i tych dalekosiężnych - jesteś uwzględniana. On chce, żebyście spędzili najbliższe święta w jego rodzinnych stronach, cieszy się na wspólne wakacje nad morzem. W rozmowie ze znajomymi często używa słów: "my", "nas", "oboje". Krokiem milowym dla każdej pary, bardziej wiążącymi niż akt małżeństwa, jest z pewnością zakup wspólnego mieszkania i spłacanie kredytu. On tego chce? Nieźle!

Potencjalny komentarz internautów: Gada "my", bo tak mu wygodniej. Daje nadzieję, a słowa wcale nie muszą mieć pokrycia!

Zaczyna przejawiać chęć posiadania dzieci

Jeśli twój mężczyzna pierwszy zaczyna nieśmiało opowiadać o tym, że fajnie byłoby mieć uroczego bobaska - to kolejny znak, że wasz związek jest bardziej niż poważny. Gotowość do posiadania dzieci coraz częściej jako pierwsza pojawia się u mężczyzn. Dzieci i ślub nie idą oczywiście w parze, ale szanse na wycieczkę do ołtarza rosną! Fakt, że to właśnie ty masz mu urodzić dzieci to dowód na to, że jesteś dla niego najważniejsza.

Potencjalny komentarz internautów: Posiadanie dzieci w niczym nie przypomina broszurki reklamowej kliniki leczenia bezpłodności. A już dla związku to próba, którą nie każda para przechodzi zwycięsko.

Zamiast z kumplami woli spędzać czas z tobą

Wspólne oglądanie filmów na kanapie, wypady na rowery, wizyty u znajomych stają się dla niego bardziej atrakcyjne niż picie piwa z kolegami singlami. To dobry znak! Twój facet powoli obrasta w piórka, podoba mu się osiadły tryb życia. Jest zadowolony i nie ma potrzeby szukania wrażeń poza domem. Zmiana trybu życia na bardziej osiadły to faza przejściowa, która świetnie przygotowuje do małżeńskiej stabilności.

Potencjalny komentarz internautów: No jasne! Lepiej siedzieć w domu - taniej wyjdzie niż imprezowanie z kolegami. Zwłaszcza, gdy naiwna dziewczyna gotuje, pierze i sprząta.

Nie irytują go twoje zachowania i przywary

Czujesz, że twój facet w pełni cię akceptuje - ze wszystkimi irytującymi wadami i nawykami. Fakt, że rozwalasz ciuchy po całym domu wydaje mu się uroczy, to, że nie umiesz zaprogramować nagrywarki rozczula go... Może tak działa chemia, a może po prostu ukochany kocha cię bezkrytycznie? Jeśli nic mu nie przeszkadza, to prawdopodobnie kupuje cię całą - taką, jaka jesteś.

Potencjalny komentarz internautów: Taa... To kobiety mają tendencję to czepiania się błahostek. Nic dziwnego, że facet nie komentuje i nie krytykuje - w końcu nie jest kobietą. To jeszcze o niczym nie świadczy.

Wasze rodziny się poznały

Mężczyźni nie są specjalnie wyrywni w poznawaniu i przedstawianiu rodzin. Oficjalne spotkanie zapoznawcze to moment, w którym kobieta dostaje wyraźny sygnał, że garda została opuszczona. Czyżby twój ukochany szykował grunt pod zaręczyny?

Potencjalny komentarz internautów: Co to za zaściankowe myślenie, w którym kobieta musi czekać na inicjatywę ze strony mężczyzny. Czego ma się niby bać? Że spłoszy faceta? To będzie następny. A jak się jej nie oświadczy, to co się stanie? Świat się zawali?

Więcej o: