Chłopcy z boysbandów i dziewczyny z showbizu. Kogo połączyła miłość?

Chłopcy z boysbandów pięknie śpiewali o miłości! Słowa okraszali tańcem synchronicznym i grą emocjami. Które gwiazdy uległy mocy ich występów?
Danny Wood i Halle Berry Danny Wood i Halle Berry Fot. EAST NEWS

Danny Wood i Halle Berry

W zamierzchłych czasach, zanim jeszcze na dobre internet rozwinął swoje skrzydła, związki gwiazd miały większe szanse na pozostanie prywatną sprawą głównych zainteresowanych. Gdyby nie wścibscy dziennikarze i fotografowie z tradycyjnych mediów, świat nie dowiedziałby się o miłości, która połączyła Danny'ego Wooda i Halle Berry. Kim jest Danny Wood? W 1989 roku, na miejscu było pytanie - kim jest Halle Barry? Wood był bowiem w owym czasie gwiazdą pierwszej jasności. Jako jeden z wokalistów z boysbandu New Kids On The Block rozpalał serca nastolatek. Serce Berry także. Na krótko co prawda, bo już trzy lata później przyszła zdobywczyni Oscara była żoną sportowca Davida Justice'a, ale miłość to miłość.

Tara Reid i J.C. Chasez Tara Reid i J.C. Chasez Fot. Matt Sayles AP; Contino/Everett Collectio

JC Chasez i Tara Reid

On śpiewał w zespole "N Sync, ona grała w filmach dla młodzieży. Poznali się i przeżyli jako para kilka miesięcy. Reid zdążyła nawet wystąpić z wokalistą w jednym teledysku ("Blowin?" Me Up). Po rozstaniu, Tara próbowała jeszcze wrócić do Chaseza, ale on skutecznie jej unikał. Zwłaszcza, że miał już na oku inną dziewczynę - początkującą aktorkę... Evę Longorię.

Britney i Justin Britney i Justin fot. EAST NEWS

Justin Timberlake i Britney Spears

Britney i Justin znali się od dzieciństwa - jako dzieci wspólnie występowali w Klubie Myszki Mickey. Ich związek był publicznie komentowany i śledzony. Spears zapewniała, że Justin jest ideałem, a muzyk odwdzięczał się deklaracjami o bezgranicznej miłości. I chociaż para po trzech latach rozstała się, do dzisiaj mówią o sobie ciepło, dobrze wspominając wspólnie spędzone lata. Justin oferował swoją pomoc, w momentach, gdy Brit przechodziła ciężkie chwile.

Postać bardzo podobna do Brit pojawiła się nawet w teledysku Justina "Cry Me a River":

Nick Carter i Paris Hilton

Na pewno kojarzysz Nicka Cartera z boysbandu Backstreet boys - to ten blondyn, uznany za najprzystojniejszego. Nick i Paris poznali się w 2004 roku podczas jednej z muzycznych gal. Związek był krótki, ale burzliwy. Carter wytatuował sobie imię ukochanej na nadgarstku. Po rozstaniu tatuaż pokryła czaszka. Jak wspominał po latach Carter, jego relacja z Paris oparta była na wzajemnym braku zaufania. Na zdjęciu para pozuje z inną boysbandową parą - Nickiem Lachey'em z grupy 98 Degrees i Jessicą Simpson. Ich związek przetrwał pięć lat i dotrwał do ślubu (a także rozwodu).

Joe Jonas i Taylor Swift

Miłość Joe Jonasa z zespołu Jonas Brothers i Taylor Swift trwała zaledwie cztery miesiące. Dla Taylor był to jednak ważny czas. Jak się okazało po zerwaniu piosenkarka zdążyła się na poważnie zaangażować w miłość. Kiedy więc Joe z nią zerwał - przez telefon, o czym można się było przekonać z jej wideo bloga - Taylor bardzo to przeżyła. Piosenka "Forever and Always" to zapis jej ówczesnego stanu emocjonalnego. Oberwało się nie tylko eksowi, ale także jego nowej ukochanej - Camilli Belle.

Nick Jonas i Miley Cyrus

Szczenięcej miłości ulegli także Nick Jonas i Miley Cyrus. On postanowił, że ją poderwie, a ona była zachwycona jego nieustępliwością. Chociaż byli bardzo młodzi, to prowadzali się przez dwa lata. Nie rozstali się jednak z klasą. Miley w roli porzuconej sięgnęła po pełen asortyment mściwych chwytów - napisała piosenkę o jego winie a także darła zdjęcia z podobizną Nicka Jonasa podczas koncertów. On się tym w ogóle nie przejmował, bawiąc się w najlepsze z nową dziewczyną  - Seleną Gomez.

Więcej o: