Po czym poznać, że on jest dobrym kochankiem? Oto 5 warunków

Bez tej wiedzy chodząc na randki, kupujesz kota w worku. Może okazać się, że uroczy mężczyzna jest nudziarzem w łóżku, sprinterem... albo brutalem. Po czym poznać, że masz do czynienia z potencjalnie dobrym kochankiem?
szarmancki mężczyzna szarmancki mężczyzna Fot. Shutterstock

Prawdziwy z niego dżentelmen

Ryzyko, że dżentelmen okaże się w łóżku chamem jest mniejsze niż, że cham w życiu będzie dżentelmenem w łóżku. Dlatego, jeśli mężczyzna otwiera przed tobą drzwi, przepuszcza cię w przejściu, odsuwa krzesło, wyciąga ręce z kieszeni, gdy z tobą rozmawia, powinnaś się cieszyć. Czytaj - masz do czynienia z osobą szarmancką, istnieje więc duża szansa, że gdy już przyjdzie, co do czego, twój kochanek będzie się zachowywał w podobny sposób. Nie wyklucza to oczywiście niebezpieczeństwa, że partner może się okazać dziko namiętnym, niegrzecznym chłopcem.

miłość od pierwszego wejrzenia miłość od pierwszego wejrzenia Fot. Shutterstock

Szuka kontaktu fizycznego

Nie chodzi wcale o to, żeby na pierwszej randce mężczyzna od razu się na ciebie rzucił i wpił w usta. Miło jednak, gdy coś opowiadając dotknie twojej dłoni, pomagając pokonać schody złapie za rękę, żegnając się odgarnie kosmyk włosów z twojego czoła. Na początku znajomości takie gesty to potwierdzenie, że facet jest tobą zainteresowany, że pojawia się między wami chemia. Zwróć także uwagę na to, czy on umiejętnie dawkuje dotykowe napięcie. Jeśli tak, to znak, że będzie cię potrafił także rozgrzać również podczas gry wstępnej. Brutalne obłapianie to sygnał ostrzegawczy - no chyba, że lubisz taką formę kontaktu.

Bądź szarmancki Bądź szarmancki fot. Nejron Photo / shutterstock.com

Nie jest skończonym egoistą

Mężczyzna, który umawia się z tobą i sam, bez konsultacji, wybiera pod siebie film, kino, godzinę seansu, a później restaurację i rodzaj kuchni to niedbający o twoje potrzeby i nieliczący się z tobą egoista. W łóżku pewnie także każe ci ustawić się pod odpowiednim kątem, w wybranej przez niego pozycji. A potem zakończy zbliżenie, również nie oglądając się na ciebie. Nie życzymy ci takiej sytuacji, ale sama możesz jej uniknąć, omijając egoistę szerokim łukiem. Jeśli uważasz, że starcie z takim uczuciowym betonem będzie wyzwaniem, któremu sprostasz - życzymy powodzenia. Także w sypialni.

Walentynki Walentynki Fot. bluediamondhotel.pl

Nie spieszy się

Facet, który się nie spieszy w życiu, nie będzie także gnał w łóżku. Czy taka zasada ma przełożenie na realia? Możesz się przekonać sama. Jeśli jednak mężczyzna wiecznie gdzieś pędzi, robi kilka rzeczy na raz, a na żadnej nie jest w stanie całkowicie skoncentrować się, to dlaczego sypialnia miałaby być jedynym miejscem, w którym redukuje bieg? Nie myl jednak mężczyzny leniwego czy rozlazłego z facetem, który potrafi cieszyć się wolniejszym tempem życia. Ten drugi może się okazać prawdziwym łóżkowym maratończykiem.

Mężczyźni beta mogą być wspaniałymi kochankami, fot. www.efvg4.l595.biz Mężczyźni beta mogą być wspaniałymi kochankami, fot. www.efvg4.l595.biz Mężczyźni beta mogą być wspaniałymi kochankami, fot. www.efvg4.l595.biz

Jest Tobą zachwycony

Jest wpatrzony w ciebie jak w obrazek i nieustannie tonie w zachwytach. Podobasz mu się cała i w każdym calu. Jeśli mężczyzna jest pod takim wrażeniem twojej inteligencji i urody to, co się stanie, gdy zobaczy się w stroju Ewy? Padnie z wrażenia? Będzie czule analizował całe twoje ciało? Przyznasz, że lepszy taki układ niż kontakty z osobą, która ma do twojej fizyczności zastrzeżenia...

Więcej o:
Komentarze (50)
Po czym poznać, że on jest dobrym kochankiem? Oto 5 warunków
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 109 razy 93

  Gdybym był kobietą i miał czytać takie rzeczy kierowanie do mnie, miałbym poczucie że piszący to i umieszczający na (niby poważnym) portalu mają mnie za idiotkę.

 • stach_79

  Oceniono 56 razy 44

  Mam wszystkie cechy a problem byl niesamowity ze znalzieniem dziewczyny... dziwne sa laski boecnie.

 • nf123

  Oceniono 50 razy 40

  BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :D

 • kloceklego

  Oceniono 42 razy 36

  Olka już nie podpisujesz swoich tekstów imieniem i nazwiskiem, tylko OD? jak to?

 • ank.a69

  Oceniono 38 razy 36

  Kolejny artykuł, który próbuje znaleźć przepis na coś. 5 cech idealnego kochanka. 10 rzeczy, których mężczyźni nie lubią. Życie nie jest takie proste!!! To co jednemu się podoba inny nie polubi. To co u jednego mężczyzny przekłada się na dobrego kochanka u innego niekoniecznie. Chcemy mądrzejszych artykułów a nie takich prostych wyssanych z palca!!

  kochamykonkursy.pl/go/wygraj-bony-do-sklepow-mango-o-wartosci-100-pln/

 • dobrylos

  Oceniono 45 razy 27

  Piłuję swoja lady dwie,trzy godziny a ona patrzy w Tv na telenowele "życie na bogato" i pyta kiedy skończe, bo musi do kosmetyczki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX