Z archiwum eks. Byłe dziewczyny, które ciągle straszą

Serial "Z Archiwum X" nie powinien dotyczyć kosmitów, tylko byłych dziewczyn i eks chłopaków. Czy na Twojej drodze także stanął duch z przeszłości i straszy?
eks dziewczyna eks dziewczyna Fot. Shutterstock

Mała mysia

Dobrzy faceci mają w życiu ciężej, a ich nowe ukochane jeszcze trudniej. Pomimo zerwania, byłe dziewczyny lubią wykorzystywać słabość swoich dawnych chłopaków i uwieszać się na ich silnym ramieniu. - Eks mojego obecnego jest typem beznadziejnym - mówi Milena. - Dzwoni do niego zawsze kiedy przytrafi się jej jakieś nieszczęście, czyli średnio raz na dwa tygodnie - wzdycha. - Jak mi pękła kiedyś rura to zakręciłam zawór, wytarłam jezioro szmatą i poszłam po dozorcę. Moja poprzedniczka usiadła na stole w kuchni i czekała aż ją uratuje mój narzeczony - mówi ze złością. - Kłócimy się o nią notorycznie, bo Michał nie widzi tego, że ona go wykorzystuje. - Ja to bym ją strzeliła w ucho, ale on tłumaczy, że ona tutaj oprócz niego nie ma nikogo, a że to on z nią zerwał, więc ma wobec niej dożywotnie zobowiązanie - dodaje Milena. - Jasne, ale ja się na taki pakiet nie piszę!

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

eks dziewczyna eks dziewczyna Fot. Shutterstock

Wirujący seks

Renata ma to nieszczęście, że była jej faceta należy do tej samej paczki znajomych, dlatego jest poniekąd skazana na jej towarzystwo. - Moja poprzedniczka nie może się pogodzić z tym, że mój luby z nią zerwał - tłumaczy Renata. - Dla niej ten rozdział nie jest zamknięty, dlatego w chwili słabości zachowuje się delikatnie mówiąc niedopuszczalnie - dodaje. Na czym polega skandaliczne zachowanie byłej? Na wysyłaniu niedwuznacznych SMS-ów, przedziwnych tańcach godowych przed nosem, obłapianiem byłego, robieniem smutnych oczu, publicznym płaczem... Więcej wymieniać chyba nie trzeba? - pyta retorycznie Renata.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

Eks dziewczyna Eks dziewczyna Fot. Shutterstock

Niedościgły ideał

Weronika czasami zastanawia się, dlaczego właściwie jej facet rozstał się ze swoją byłą dziewczyną. - W jego oczach Anka była chyba ideałem - mówi Wera. - Kiedy Misiek krytykuje moje działania albo zachowania zazwyczaj odnosi je do swojej eks - tłumaczy Weronika. - Ona robiła bigos ze śliwkami, składała swoje bluzki na dwa, nosiła tylko oryginalną biżuterię, miała piękny naturalny kolor włosów, miała zawsze idealny manicure - a ja nie - wymienia Weronika. - Powoli zaczynam się źle czuć w tym naszym mini trójkącie i zastanawiam się, czy moja następczyni będzie może porównywana do mnie, a ja wreszcie odpowiednio doceniona?

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

eks dziewczyna eks dziewczyna Fot. Shutterstock

Fizyczna obecność

Była mojego faceta jest wszechobecna - zapewnia Aśka. Jak to możliwe? Chłopak Joanny mieszka w mieszkaniu, które urządzała jego eks dziewczyna, z zamiłowania dekoratorka wnętrz. Ponieważ eks przywiązywała ogromną uwagę do estetyki, dlatego można śmiało powiedzieć, że facet Joanny - zawartość jego szafy, jego wygląd, fryzura i zarost to także jej dzieło. - Fakt, że jak oglądam zdjęcia z przeszłości mojego ukochanego, to widzę dramatycznego abnegata w pogniecionych lnianych spodniach i rockowej koszulce. Dzięki Idze dostałam mężczyznę z najwyższej półki, ale jego styl mnie nie do końca przekonuje. Wolałabym, żeby czasami poluzował krawacik i nie bał się, że stylistyczna tresura poszła na marne...

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

eks dziewczyna eks dziewczyna Fot. Shutterstock

Niekończąca się miłość

- Duch byłej ukochanej mojego mężczyzny to najgorszy kaliber ze wszystkich możliwych - zapewnia Magda. Słuchając jej opowieści nie sposób nie przyznać jej racji. Chłopak Magdy, obecnie 35-latek wziął ślub ze swoją byłą tuż po 21. urodzinach. Kochał ją do szaleństwa, ale niestety ona puściła go w trąbę. - Pomimo romansu, on jej wybaczył i dwa razy namówił na powrót - opowiada Magda. W końcu ona go ostatecznie zostawiła cztery lata temu. - Najgorsze jest to, że jestem pewna, że on ją wciąż kocha i gdyby tylko skinęła palcem u stopy, to on by rzucił wszystko i pobiegł do niej w te pędy. Dowód? Ma jej zdjęcie w telefonie, ma spisane wszystkie SMS-y i trzyma je w szufladzie biurka - podsumowuje Magda.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

Więcej o: